Ziraat bankası borç kapatma kredisi başvuru.

Borç kapatma kredisi veren bankalar

Garanti bankası borç kapatma kredisi vermektedir. Borç kapatma kredisi başvurusunu bankaların şubeleri ve internet siteleri yapılabilmektedir. Garanti Bankası borç kapatma kredisi şartları şunlardır;

  • Gelirimizi resmi olarak belgelendirmek,
  • Talep ettiğimiz kredi vadesinin 36 ayı geçmemesi,
  • Taksitlerin aylık gelirimizin yarısını geçmemesi,
  • Güncel kredi borç tutarlarını gösteren belgeleri temin etmek gerekiyor.

İş Bankası borç kapatma (transferi) yapan bankalardan bir diğeridir. İş Bankası uygun faiz oranlarıyla 36 aya kadar vade sağlamaktadır.

İş Bankası şartlarını İhtiyaç/ Konut/Taşıt kredisi kapsamında değerlendirmektedir. Başvurularınızı şubeye giderek, telefon bankacılığıyla ya da internet bankacılığıyla  yapabilirsniz.

Diğer borç kapatan ve transferi yapan bankalar

Yapı Kredi Bankası borç kapatma kredisi vermektedir. ön onaylı limitiniz olması durumunda, limit tutarınıza kadar Borç Kapatma Kredisi kullanabilirsiniz. Farklı bir değerlendirme için başvuru hakkınız da bulunmaktadır.

ING Bank borç kapatma kredisi vermektedir. Kredi borçlarını ING’ye taşıyanlar %1,24’ten başlayan faiz oranlı kredilere başvurarak farklı bankalara olan borçlarını kapatabilirler.

QNB Finansbank borç kapatma kredisi veren bir diğer bankadır. Tüm borçlarınızı Finansbank’tan kullanacağınız ihtiyaç kredisi ile kapatabilir, geri ödemelerinizi esnek ödeme koşulları ve uygun faiz oranlarıyla gerçekleştirebilirsiniz.

Akbank borç kapatma konusunda önemli kampanyanlar yapmaktadır. Akbank kredi sağladığı gibi 3 ay erteleme hakkı da vermektedir.