Ziraat bankası 25.000 TL kredi veriyor.

Ziraat Bankası 203 TL’den başlayan taksitlerle 25.000 TL kredi veriyor! Bayram öncesi vatandaşın nakit paraya ihtiyacı her geçen gün artarken imdada yine kamu bankaları koştu. Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi kampanyası ile nakit para desteğini başlatırken bu pakette kredi üst limiti ise 25 bin Lira olarak belirlendi.

Türkiye’nin en büyük bankası olmasının verdiği güç ile vatandaşın kara gün dostu olmaya devam eden Ziraat Bankası nakit paraya ihtiyacı olan vatandaşlara Ramazan ayı ve bayram öncesi kredi paketinde başvuru ekranını açtı. Ziraat Bankası Mart 2023 ihtiyaç kredisi kampanyası ile en uygun kredi faiz oranı seçenekleri nakit paraya ihtiyacım var diyen kişilere sunuldu.

ZİRAAT BANKASI İHTİYAÇ KREDİSİ FAİZ ORANI MART 2023

Devlet bankaları arasında yer alan Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi faiz oranı olarak yüzde 1.79 faiz oranı ile şu anda en uygun kredi veren bankalar arasında yer alırken bu pakette kredi üst limiti 25 bin TL ile sınırlandırıldı. 25 bin liraya kadar nakit paraya ihtiyacı olan kişilere aylık 203 liradan başlayan taksitlerle kredi çekme fırsatı sunuldu. Banka tarafından yapılan açıklamada “Tüm bireysel ihtiyaçlarınızın finansmanında kullanabileceğiniz 36 aya kadar vade imkânına sahip Tüketici Kredimize hemen başvurun, paranız uygun faiz oranları ve dilediğiniz ödeme seçenekleriyle en kısa sürede cebinizde olsun” denilerek kredi paketi duyuruldu.

ZİRAAT BANKASI İHTİYAÇ KREDİSİ HESAPLAMA TABLOSU! AYLIK KREDİ TAKSİT TUTARI KAÇ TL?

Kredi paketinde aylık taksit tutarı çekilen kredi tutarına göre belirlenmekte olup 5 bin liralık kredinin aylık taksit tutarı 203,72 TL olarak gerçekleşmektedir. Daha yüksek tutarlı nakit para ihtiyaçları için ise 36 ay vadeli 25 bin TL kredi paketinde aylık ödeme 1.018 TL olarak gerçekleşmektedir. Kredinin özellikleri ise şu şekilde:

Dilediğiniz ödeme seçenekleriyle esnek bir yapıya sahiptir.

50.000 TL’ye kadar olan krediler için 36 aya kadar, 50.001 TL ve üzeri ile 100.000 TL arası krediler için 24 aya kadar ve 100.001 TL ve üzeri olan krediler için ise 12 aya kadar vade imkânı bulunmaktadır.

Şahsi ve/veya maddi teminat alınmaktadır. Bankamız, bireysel kredi kullanan müşterilerine Hayat Sigortası ürünü sunmaktadır.

Kredi başvurusu tüm Ziraat Bankası şubeleri, internet sitesi, internet şube ve mobil bankacılık uygulaması üzerinden yapılabilmektedir.