Yeni yıl kredisi kampanyası.

Yapı Kredi, geleneksel hale getirdiği yeni yıl kredisi kampanyasıyla günde 10 TL’ye 9 bin TL kredi kullanma fırsatı sunuyor. Kampanyadan yararlanmak isteyenler, günde 10 TL ödeyerek 36 ay vade ile 9 bin TL bireysel ihtiyaç kredisi kullanabiliyor.
Krediden faydalanmak isteyen tüketiciler, başvurularını yapı kredi ATM’leri aracılığıyla, kredisimdi.com.tr
İnternet adresinden SMS göndererek cep telefonundan, İnternet şubesi’nden mobil şube’den numaralı yapı kredi telefon bankacılığı’ndan yapabiliyor. Odeabank’tan yeni yıla özel 4 farklı kredi
Odeabank “Nakit hazır” kredi kampanyası kapsamında “kişiye özel bankacılık” ilkesi çerçevesinde yılbaşında da müşteri ihtiyaçlarına göre farklılaştırılmış kredilerden yararlanmaya olanak sağlıyor. Banka, müşterilerinin ihtiyaçlarıne ve ödeme tercihlerine göre “ihtiyaç kredisi” profesyonellere ihtiyaç kredisi” ” yeni arabam taşıt kredisi” ve ” Bu taksitler ev sahibi yapar konut kredisi” başlıklı kampanyaları müşterilerinin beğenisine sunuyor.
İhtiyaç kredisi, Ödemelerini düzenli yapan müşterilere yüzde 1,29’dan başlayan faiz oranları ile gelir belgesiz ve dosya masrafsız olarak kullandırılıyor. Profesyonellere ihtiyaç kredisi ise öğretmenlerin ve diğer profesyonellerin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilmeleri için aylık 743 TL taksitler ve 36 aya kadar vade süresi ile sunuluyor.
Yeni arabam taşıt kredisi ise her vade ve tutar için yüzde 1,17 faiz oranı ve 48 aya kadar çıkan vade seçenekleriyle taşıt almak isteyenler için uygun bir finansman seçeneği olarak öne çıkıyor. Bu taksitler ev sahibi yapar konut kredisi, Odeabank müşterilerinin kira öder gibi kredi taksiti ödeyerek konut sahibi olmasını sağlamak için yılbaşına kadar geçerli olmak üzere yüzde 1,15’ten başlayan faiz oranıyla sunuluyor.
31 aralık’a kadar geçerli olacak kredi kampanyalarına başvurmak için odeabank internet sitesinde yer alan formu doldurmak veya odeabank şubelerini ziyaret etmek yeterli oluyor.
Türkiye iş bankası müşterilerinin her türlü nakit ihtiyacı için uygun koşullarda kredi imkanı sunmaya devam ediyor. 5 ocak 2016’ya kadar sürecek yeni yıl kredisi kampanyası kapsamında, tüm bireysel ihtiyaçlar için 50 bin TL ve 36 aya kadar vadeli kredi kullanılabiliyor.
Yeni yıl kredisine, SMS göndererek cep telefonlarından, işcep’ten internet şubesinden isbank.com.tr adresinden bankamatiklerden numaralı telefon şubesinden başvuru yapılabiliyor. Başvuru hangi kanaldan yapılırsa yapılsın cevabı kısa süre içinde cep telefonlarına iletiliyor.