Yapı Kredi 40.000 TL nakit kredi imkanı.

Yapı Kredi Acil İhtiyaç Kredisi Başvuru

Kredi başvurusu için bankanın belirlediği şartları sağlayan her vatandaş, hızlı bir şekilde kredi ödemesi alabilir. Onaylanan krediler, aynı gün içerisinde hesabınıza yatırılarak sizlere sunulur. Yapı Kredi Bankası müşterisiyseniz, kredi başvurunuzu 5 dakikada tamamlayabilirsiniz.

Bankalardan daha önce kredi veya kredi kartı kullanan vatandaşlar, geri ödeme sürecinde daha uygun faiz oranlarından yararlanabilirler. Kredi başvurusunda bulunanlar, 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kampanyalarına katılarak hesaplarına hızlı bir şekilde kredi çekebilirler.

Başvuru işlemleri internet bankacılığı uygulaması ve cep telefonu aracılığıyla SMS yoluyla gerçekleştirilebilir. Yapı Kredi Bankası’na SMS ile başvuruda bulunmak isteyenler, bireysel kimlik numaralarını, aylık gelirlerini ve doğum tarihlerini yazarak mesajlarını Yapı Kredi Bankası’nın belirlemiş olduğu kampanyaya başvuru yapılabilir.

Bu bankanın ihtiyaç kredisi kampanyası sayesinde, siz de acil nakit ihtiyacınızı kolayca karşılayabilirsiniz. Başvuru şartlarına uygun olarak kredinizi alarak, hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz

NOT: Kredi puanınızın 1100’ün üzerinde olması bu kampanyadan yararlanmanız için önemlidir. 1100 puan altındaki kredi notları bankalar tarafından çok riskli olarka kabul edilmektedir.