Vakıfbank’tan 250 bin TL taşıt kredisi verilecek.

İkinci el otomobil alacaklara 3 ay ödemesiz destek paketi! Vakıfbank’tan 250 bin TL taşıt kredisi verilecek

İkinci el otomobil fiyatlarında yaşanan artış birikim yaparak otomobil almak isteyen vatandaşların hayallerini suya düşürdü. Yaşanan bu artış sonrasında acil nakit ihtiyacı yaşayan vatandaşlar bankaların verdiği kredileri incelemeye başladı. Bankalar tarafından sunulan taşıt kredilerinin faizlerinin çok yüksek olması vatandaşları bu kredilerden vazgeçirse de Vakıfbank’ın sunduğu kredi teklifi binlerce vatandaşın ilgisini çekmiş durumda.
Vakıfbank, yayımladığı son duyuruyla ikinci el araç almak isteyenlere yeni destek paketini duyurdu. Banka, araç fiyatlarının artması ve taşıt kredisi faiz oranlarının yükselmesiyle birlikte arabaya sahip olma hayallerini gerçekleştirmek isteyen vatandaşlara cazip bir fiyat teklifi sunuyor. Vakıfbank müşterilerine özel olarak düşük faiz oranları ve esnek geri ödeme planlarıyla 2. el taşıt kredisi imkanı sağladığını duyurdu.

3 Ay erteleme ve uygun taksit tutarı

Vatandaşlar, araç fiyatlarına daha fazla zam gelmeden arabalarını almak için telaş içinde Vakıfbank ise müşterilerine 250.000 TL’ye kadar taşıt kredisi imkanı sağladığını duyurdu. Üstelik bu kredi 3 ay ertelemeli ödeme ve 48 ay vade seçenekleriyle sunuluyor. Vakıfbank taşıt kredisi detaylarında müşterilerine sunduğu  kredi teklifinde nakit desteğini; şimdi alın,  ödemeye 3 ay sonra başlayın. %1.61 faiz oranıyla sunulan kredinizi 48 ayda uygun tutarlar üzerinden ödeyebilirsiniz. Vakıfbank’ın taşıt kredisi kampanyası dahilinde ikinci el araç almak isteyen müşterilere 48 ay vadeli ve 250.000 TL’ye kadar kredi imkanı sunuluyor. Bu kredi için aylık yüzde 1.61 faiz oranı uygulanacak ve ödemeler aylık 8.171 TL kredi taksitine denk gelecek. Toplam maliyet ise faiz oranıyla birlikte 392.217 TL olacak. Vakıfbank’ın düşük faizli taşıt kredisi kampanyası araç sahibi olmak isteyen müşterilere finansal açıdan önemli bir destek sunmakta. Kampanya şartları ve detayları hakkında daha fazla bilgiye vakıfbank’ın resmi internet sitesinden veya şubelerinden ulaşabilirsiniz.