Vakıfbank temel kredi kampanyaları.

Vakıfbank bireysel temel ihtiyaç destek kredisi kampanyası
hane halkı geliri 5.000 TL ve altında olan Vakıfbank bireysel müşterileri faydalanabiliyorlar. Kullanılabilir kredi üst limiti 10.000 TL 6 ayı ödemesiz olacak şekilde, 36 aya kadar vadeli, aylık eşit taksitli alık %0,49 faiz oranda sunuluyor.
Kredi kullanılabilmesi için özellikle başvuru sahibine onay SMS’i gelmesi gerekiyor. Onay mesajı geldikten sonra, şubeye gitmeden Vakıfbank mobil ve internet bankacılığı üzerinden krediyi kullanabilirsiniz.
İş bankası 3 aya kadar geri ödemesiz ramazan bayramı kredisi
İş bankası ” Anında Bayram Kredisi ” ile müşterilerine özel belirlenen faiz oranıyla, 50.000 TL’ye kadar 60 aya varan vadeler ve 90 güne varan ödemesiz dönemli kredi kullanma fırsatı sunuyor. Kişiye özel uygulanacak faiz oranı ile müşteri özellikleri, kredi tutarı, kredi vadesi ve diğer kredi bilgilerine göre değişiklik gösterebileceğinden altı çiziliyor.
Anında bayram kredisi ile yaşadığımız döneme özel gerçekleşen ihtiyaçları karşılayabilmesi hedefleniyor. Arzu eden müşteriler ilk geri ödeme taksidini kredinin kullanıldığı tarihten 3 ay sonrasına öteleyebiliyor. ve eşit taksitlerle geri ödeyebiliyorlar. Bu kampanya iş bankası tarafından ” ekonomiye destek paketi ” kapsamında hazırlanmış Ziraat bankası bireysel temel ihtiyaç destek kredisi kampanyası
“Ekonomik istikrar kalkanı” tedbirleri doğrultusunda ziraat bankası hane halkı geliri aylık 5.000 TL ve altında olan bireysel müşterileri finansal açıdan desteklemek için başlattığı bu kredi uygulamasında amaç öncelikli olarak müşterilerinin temel ihtiyaçlarını uygun şartlarda finanse edilebilmeleri için kaynak yaratmak. Kredi üst limit 10.000- TL olup 6 ayı ödemesiz dönemli 36 ay vadeli aylık eşit taksitli.