Ücretsiz urban station kullanımı.

Urban station mobil veya serbest çalışanlar için düzenlenmiş yeni nesil ofis kafe toplantı hatta bir dereceye kadar yaşam alanı. Saatlik bir ücret karşılığı ofis + sınırsız içecek ikram uygulaması var. İstanbul’da maslak şişhane pera galata buyaka ümraniye kavacık izmir de bayraklı da şubeleri var ve ankara sögütözün’de yeni açılacak bir şubesi var. CEPTETEB kredi kartı veya CEPTETEB banka kartı sahipleri ayda 2 kez urban station’dan yararlanabilecekler. Kampanyadan faydalanabilmek için CEPTETEB kredi kartı veya banka kartı yanınıza olup gösterebilmelisiniz.
Kampanya kapsamında urban station’da gün boyu açık çalışma alanları , hızlı wifi coffe break sabahları simit poğaça ve kahvaltılık ikramlar, gün içerisinde tatlı tuzlu kurabiyeler, filtre kahve, çay bitki çayları, su ikramlarından faydalanabiliyorsunuz. CEPTETEB urban station kampanyası 31 ocak 2016 tarihine kadar geçerli.
Über ilk kullanımda 60 TL indirim
Über nedir merak edenler için söyleyelim. Über bi taksi değil. Şöförlü üst segment araç kiralama uygulaması olarak düşünebilirler. Bir alt segmentte verilen hizmete halk arasında korsan taksi diyorlar. Avrupa ve amerika’da oldukça yaygın katılınılacak özel günler havalanı transferi müşteri ziyaretleri için kullanılabilen bir hizmet.
Eğer CEPTETEB müşterisiyseniz ve ilk defa uygulamayı telefonunuza kurup kullanıyorsanız, CEPTETEB İnternet şubesi, kampanyalar menüsü uber sayfasından alacağınız kampanya kodunu uber mobil uygulaması promosyonlar sayfasındaki “promosyon kodunu gir” alanına yazmak. Kampanya 11 mart 30 nisan arasında istanbul’da yapılan yolculuklar için geçerli. Daha bitmedi bu farklı kampanyaların yanı sıra bir çok bankanın internet şubesini aktif olarak kullanan müşterilerine sunduğu, anında %20 indirim çicek sepetinde %25 indirim imkanından faydalanabiliyorsunuz. 6 aylık ESET Smart security 7 ve eset mobile security programlarını ücretsiz kullanma imkanınıda unutmayalım.
Genel değerlendirme
CEPTETEB için enpara’nın TEB şeysi denilebilir. Tıpkı teb marifetli hesabının ING Turuncu hesabın TEB şeysi olduğu gibi. Sektördeki enpara ile kıyaslandığında eksiği yok fazlası. Kredi kartı var. Mevduat getirisi ve kredilerin yıllık maliyet oranlarını karşılaştırdığında önemli bir cazibe ortaya koyamıyor. Ama bunun için ayrı bir şube yapmaya uğraşıp en son uygulayan bankanın bir sene arkasından çıkmanın telafisi mümkün olacak mı zaman gösterecek.