Tüp bebek kredileri 36 ay vadeye kadar.

TEB ideal bebek kredisi: TEB ile fortis’in birleşmesinin ardından yeni TEB, tüketicilere doğum öncesi ve sonrasında ortaya çıkabilecek. Nakit ihtiyaçlarını karşılayabilmelerine imkan veren ideal bebek kredisi sunuyor. İdeal bebek kredisi ile doğum, tüp bebek, çocuk odası mobilya, dekorasyon vb. ihtiyaçlarını karşılamak mümkün. Sizin için en yakın TEB şubesine başvurmanız yeterli.
Akbank Tüp bebek kredisi: Tüp bebek kredisi için 36 ay vadeye kadar kredi kullanmak ve indirimli faiz oranlarından faydalanmak mümkün.
Yapı Kredi tüp bebek kredisi, belgelenebilir, düzenli ve yeterli gelir sahiplerine en az 1.000 TL karşılığına kadar olan tüp bebek harcamaları için kredi imkanı sunuluyor. TL olarak kullanılabilecek tüp bebek kredisi, 36 aya varan vadeler ve uygun faiz oranları ile kefalet karşılığı kullandırılıyor. Kredi geri ödemesi boyunca, kredilendirilen kişiye hayat sigortası yapılıyor. Tüp bebek kredisi için ilgili kurumdan performa fatura alarak, kimlik ve gelir belgesi ile birlikte kredi başvurusunu yapabilirsiniz.