Tekcep nedir, iş bankası tekcep güvenli mi.

Tekcep, iş bankası’nın ticari müşterilerine sunduğu ek bir hizmet. İşcep ise ticari veya ticari internet şubesi üzerinden diğer bankalardaki hesaplarına güvenli bir şekilde ulaşmalarına hesap bakiyeleri hesap hareketlerini POS Sanal Pos raporlarını görültüleyebilmelerine satış işlemlerinden hesaba geçecek işlem tutarlarını takip edebilmelerine, anlık olarak görüntüleyebilmelerine imkan veren bir uygulama.
Tekcep’te işcep ticari de diğer varlıklarım menüsü altında yer alan diğer banka alanından iş bankası ticari internet şubesinde ise finansal durumum menüsü altında yer alan diğer varlıklar alanından ulaşabilmek mümkün.
Tekcep nasıl kullanılır.
Tekcep kullanabilmeniz için öncelikle ticari müşteri olmanız gerekiyor. İşCep ticari uygulamasında durumum diğer varlıklarım menüsünden diğer banka tekcep seçeneğini tıklayarak karşınıza çıkan sözleşme ve bilgilendirme formu’nu ve tekcep müşteri sözleşmesi’ni onayladıktan sonra hesaplarını görüntülemek istediğiniz bankayı seçerek ekranda size özel görüntülenen IP adresi ile birlikte ilgili bankaya XML online ekstre başvurusu ilaveten URL, şube kodu, hesap numarası veya IBAN bilgisi de sorulabilmektedir.İşCep ticari üzerinden girmeniz gerekiyor. Daha sonra diğer varlıklarım menüsüne girerek hesaplarınızı işcep ve ticari internet şubede görüntülemek üzere tekcep’e ekleyebilirsiniz.
Bunlara ek olarak tekcep’te tekekstre özelliği ile bankalardaki tüm hareketlerinizi zaman sıralaması ile tek seferde tek rapor olarak indirebilir, bu verilerle analizlerini kolayca yaptırabilirsiniz.
Tekcep’te hangi bankalardaki hesap bilgileri, POS sanal pos bilgileri görüntülenebilir.
Garanti BBVA Yapı Kredi Akbank vakıfbank teb QNB Finansbank albaraka ziraat bankası, halkbank ve denizbank’ta bulunan ticari hesaplarınızı tekcep üzerinden entegre edip hesap bakiyelerini ve hesap hareketlerini takip edebilirsiniz.