TEB ihtiyacı olanlara kredi düşük faiz oranları.

TEB 3 AY ERTELEMELİ İHTİYAÇ KREDİSİNİ DUYURDU!

İhtiyaç kredisi faiz oranlarında avantajlı oranlar duyurulmaya devam ediyor. CEPTETEB Mobil’den veya internet ya da TEB şubelerinden başvuru yapanlar ve TEB müşterisi olanlar hoş geldin kredisinden yararlanabiliyor.

TEB hoş geldin kredisi kampanyası kapsamında yüzde 1,55’ten başlayan faiz oranları ve 3 aya kadar erteleme seçenekleri yer alıyor. Bireysel nakit ihtiyaçları için avantajlı ihtiyaç kredisini kullanmak isteyenlere TEB’den büyük fırsat sunulacak. Üstelik 36 aya kadar vade seçenekleri de uygulanıyor.

TEB İHTİYAÇ KREDİSİ DETAYLARI

TEB’in 3 ay ertelemeli hoş geldin kredisi kampanyası kapsamında yüzde 1,55’ten başlayan faiz oranları ve 36 aya kadar vade seçenekleri uygulanmaya devam ediyor. CEPTETEB üzerinden ya da diğer kanallardan banka müşterisi olanlar krediden yararlanabilecek. TEB Hoş Geldin Faizli Kredi kampanyasında sunulan avantajlı faiz oranları ve vade seçenekleri ise TEB ile yeni çalışmaya başlayan kişiler için geçerlidir.

TEB Hoş Geldin Faizli Kredi kampanyası kapsamında banka tarafından yapılan örnek hesaplama tablosunda ise ödeme koşullarına yer verilmiştir. Bu kapsamda 5.000 TL TEB Hoş Geldin Kredisi kapsamında 12 ay vadede yüzde 1,55 faiz oranları ile aylık sadece 471 TL taksit tutarı ile ödeme yapılabiliyor. Dijital kanallardan da krediye başvuru yapılabiliyor.