TEB Cetelem’den estetik operasyon.

Tüketici finansmanı şirketlerinden TEB Cetelem türk tüketicileri için iki yeni krediyi pazara sundu. “Estetik kredi” adıyla sunulan ürün estetik operasyon yaptırmayı düşünen müşterileri hedefliyor. Doğtaş mobilya ile ortak yapılan kampanya ile de mobilya satın almak isteyen müşteriler kredi ödemelerini 6 aya kadar erteleyebiliyorlar.
TEB Cetelem: başta saç ekimi olmak üzere, her türlü plastik cerrahi operasyonların yapıldığı este world ile bir iş birliği gerçekleştirdi. Bu iş birliği kapsamında müşterilere estetik kredi adı altında bir ürün sunuluyor.
Estetik kredi’nin alt limiti 500 TL üst limit yok. 12 aylık eşit ödeme seçeneği mevcut. Kredi için alınan dosya ücretini Este world karşılıyor. Öncelikle hangi alanda estetik bir operasyon yapılacağı kararlaştırılıyor. Kredi talebinde bulunan kişi, este world’e sadece nüfus cüzdanı ile başvuruyor. ve bir saat içinde TEB Cetelem’den kredi başvurusuyla ilgili cevap geliyor.
Estetik kredi ile ilgili ayrıntılı bilgiyi TEB Cetelem müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.
Doğtaş mobilya ile yapılan kampanya çerçevesinde ise TEB Cetelem tüketici kredisiyle, Doğtaş’tan alınan tüm ürünlerde ödemeler 6 aya kadar ertelenebiliyor. Yani eylül ayında mobilya satın almak için tüketici kredisi alırsınız, Mart 2009’da ödemeye başlıyorsunuz. Doğtaş’ın İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Gaziantep, Kocaeli, Sakarya, Tekirdağ, Aksaray, Balıkesir, Çanakkale ve edirne’deki yetkili satıcılarında geçerli olan kampanya için, TEB Cetelem’e nüfus cüzdanı ile başvurmak yeterli.