SMS blokesi mobil bankacılık.

Yapı kredi Bankası: Akıllı SMS blokenizi Yapı Kredi bireysel internet şubesi, Yapı Kredi ATMlerinden kullanıcı işlemleri internet mobil şube değişiklik onaylama veya 4440444 telefon bankacılığını arayarak kaldırmak mümkün. Türkiye iş bankasına bankamızda kayıtlı cep telefonun numaralı telefon şubemizi arayarak iş bankası bankamatiklerinden daha fazlası anında bankacılık mobil onay kodu bloke kaldırma iş bankası şubelerine başvurarak mobil onay blokesini kaldırabilmek mümkün.
Finansbank mobil bankacılık uygulamasından sim kart bloke kaldırma adımı veya çağrı merkezinden
Denizbank 4440800 numaralı telefon bankacılığı denizbank atm’leri şifre işlemleri menüsü sim kart bloke kaldırma adımı şubelerinden talep edilebilir.
Tbank turkland bank numaralı müşteri hizmetlerini hattından
ICBC Bank 4448265 numaralı müşteri hizmetleri hattından ING çağrı merkezinden 0850 2220600 ING ATM’lerinden ve tabiki şubelerden banka sorarsanız ING Bank’ın maraş’taki çağrı merkezinden sonuç almaya çalışacağınıza başka banka üzerinden başvuruda bulunan sorun daha çabuk çözülür.
TEB internet şubesine girişte kart bilgileriniz ile 0850 200 0 666 numaralı çağrı merkezi üzerinden kart ve kişisel bilgileriniz ile teb.com.tr anında şifre adımından yeni şifre alarak ve TEB şubelerinde SIM kart sms bloke kaldırma işlemini çalıştığınız her bankadan ayrı ayrı yapmanıza gerek yok. Talebinizi bir banka aracılığı ile başarılı bir şekilde iletmeniz yeterli olacaktır.
Tüm bankaların özellikle altını çizdiği bir konu da, bankalar tarafından belirtilen iletişim kanalları haricinde e-posta sms veya telefonla yapılan aramalarla bilgi talep eden kişilere itibar edilmemesidir.