Risk raporu ücreti kaç lira.

Risk raporum için kaç lira öderim.
Bireysel risk raporu findeks.com üzerinden 2.3 TL karşılığında alınabilir. Daha önce rapor aldıysanız, bu raporları ücretsiz olarak istediğiniz zaman findeks.com’a giriş yaparak görebilirsiniz.
Risk raporu’ndaki bilgiler hangi sıklıkla güncellenir.
Bilgiler aylık olarak güncellenir. Her finansal kurum bir önceki ay sonu itibariyla müşterilerinin kredi ödeme performansına dönük bilgileri bildirir.
Findeks raporları hangi döneme ilişkin bilgileri kapsar.
findeks raporları açılış tarihine bakılmaksızın tüm aktif kredilerin ile son 5 yıl içerisinde kapanan tüm kredi bilgilerini kapsar. Yasal takibe alınmış ancak hala bakiyesi kapanmamış krediler, 5 yıldan daha eski olsa bile rapor kapsamındadır.
Risk raporumdaki bilgiler hatalı, ne yapmalıyım.
risk raporundaki bilgilerin doğru olmadığını düşünüyorsanız, hemen bu linkteki formu kullanarak raporunuzdaki hatanın giderilmesini sağlayabilirsiniz.
Buradan yapacağınız bildirimler 24 saat içerisinde sonuçlandırılıp işlemin tamamlandığına ilişikin bilgiler e-posta adresinize iletilir.
Findeks çek raporu nedir.
Çek raporu, geçmişte kullanılmış ve halihazırda keşide edilmiş ancak ödenmemiş tüm çeklere ilişkin olarak pozitif ve negatif bilgileri aynı anda bünyesinde bulunduran rapordur.
Bu rapor risk raporu’ndan farklı olarak aslında kişinin ya da kurumun finans sektörü dışındaki piyasaya yönelik olarak borçlarını ödeme alışkanlıklarını gösterir. Dolayısıyla çek hamilinin, keşidecinin çek raporu’nu alması halinde kolaylıkla kişinin çek ödeme alışkanlıklarını ölçebilmesi mümkündür.
Çek raporlarında Türkiye’de çek ürününü sunan tüm bankalara ait veriler bulunmaktadır.