Ramazan Ayı’na özel faizsiz kredi imkanı.

İnsanların artan ihtiyaçları ve ekonomik koşulların değişmesi nedeniyle acil nakit ihtiyacı

tüm bireyler ihtiyaç duyabiliyor. Bu durumda insanlar ihtiyaçlarının çeşitliliğine göre tasnif edilmiş kredilere başvuruyor. Vatandaşlar krediye başvururken kredinin ödeme kolaylığı vadeler ve boş tamamlandığında ne kadar olarak ödeneceği çok önemli bir koşul olarak duruyor.

Mübarek Ramazan ayının gelmesi bir takım bankaları da harekete geçirip yeni kredi paketleriyle müşterilerini arttırmaya portföy oyunu genişletmeye ve vatandaşların hayallerine kısa sürede kavuşmaya fayda sağlamak için birtakım gelişmelerde bulunuyorlar. Bu bankalardan biri olan INGBANK Türkiye, faizsiz ihtiyaç kredisi imkanı ile Ramazan Ayı’nda vatandaşlara derin nefes aldıracak.

Ramazan ayı gün gün geçerken yaklaşan Ramazan Bayramı bir takım harcamalara neden olmakta bu durum nakit bakımından sıkışan vatandaşları zor bir duruma sokmakta ve bu vatandaşlar yaşadığı bu sıkıntıları aşmak için bankalara giderek ihtiyaç kredisi çekmek zorunda kalıyor.

ING Bank da bu ihtiyaçları karşılamak için çok hesaplı bi kredi öne sürüyor. Peki bankanın sunduğu kredinin limiti ve vadeleri nasıl?

ING Bank, 5000 lira ile 50 bin lira arasında değişen limitle faizsiz ihtiyaç kredisi sunuyor. ING Bank, faizsiz kredinin vadelerini 36 ay vade olarak belirledi. Kredi ile ilgili detaylı bilgilere internetteki resmi sitelerinden ulaşabilirsiniz.

5 bin liradan 50 bin liraya kadar değişen limitli faizsiz kredinin şartları neler?

  1. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,
  2. 18 yaşından büyük olmak,
  3. ING Bank müşterisi olmak,
  4. bankaların Kara listesinde bulunmamak,
  5. düzenli gelire sahip olmak,
  6. maaş bordrosuna sahip olmak