QNB Finansbank’tan 70.000 TL ihtiyaç kredisi.

Faiz İndirimi! 

QNB Finansbank tarafından açıklanan ihtiyaç kredisi kampanyası ile müşteriler çok avantajlı koşullarla kredi desteği alabiliyorlar. BU kredi ihtiyaç paketinin kullanılması ile müşteriler diğer bankalara göre daha düşük maliyet ile bu bankadan kredi kullanabiliyorlar. Böylesine avantajlı bir kredi kampanyasının ayrıntıları da merak edilerek araştırılıyor.

İhtiyaç kredisi kampanyasını yenileyen QNB Finansbank normalde aylık %2,04 faiz ile kredi fırsatı sağlıyor. Ancak bu kredi paketinde bazı değişikliklere gidildi. QNB Finansbank müşterileri ihtiyaç kredisi kullanmaya karar vermeleri durumunda bankaları onlar için aylık kredi faizini %1,74’e indiriyor. Bu faiz oranı ile şu anda kamu bankaları dahi ihtiyaç kredisi kullandırtmıyor. QNB Finansbank çok önemli bir imkanı müşterilerinin kullanımına sundu.

Kredi Limitine Göre Vade! 

QNB Finansbank’tan ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen kişilere uygulanan vade süreleri de merak edilerek araştırılıyor. BDDK talimatları gereği 50 Bin TL’ye kadar olan ihtiyaç kredileri 36 aya kadar vade seçeneği ile 50 Bin Türk lirası ile 100 Bin Türk lirası arası ihtiyaç kredileri 24 aya kadar vade seçeneği ile ve 100 Bin Türk lirası üzeri ihtiyaç kredileri ise 12 aya kadar vade seçeneği ile kullanılabiliyor. İhtiyaç kredisi kullanmayı düşünen kişilerin diğer bir merak ettikleri detay ise maliyet tablosu oluyor. QNB Finansbank 70.000 TL ihtiyaç kredisi maliyet tablosu siz değerli okurlarımız için haberimizin devamında yer alıyor.

70.000 TL İhtiyaç Kredisi Maliyet Tablosu

QNB Finansbank’tan ihtiyaç kredisi kullanmak isteyenler için kredi maliyet hesaplaması da belli oldu. 24 ay vade seçenekli 70 Bin TL ihtiyaç kredisi kullanan müşteriler bankaya her ay 3.774 Türk lirası kredi taksiti ödüyorlar. Aylık %1,74 faizin uygulandığı bu kredi hesaplamasına göre müşteriler 70 Bin Türk lirası kredi kullandıklarında bankaya toplamda 90.594 Türk lirası ödeme yapmaları gerekiyor.