Papara Corporate card Masspayment nedir.

6 milyona yaklaşan üye sayısı ve pandemi döneminde yakaladıkları %80 büyüme ile papara’ınız yalnız elektronik para şirketleri arasında değil, Türkiye’de faaliyet gösteren küçük ölçekli bazı bankaların bile önüne geçtiği yadsınamaz bir gerçek.
Pandemi döneminde bireysel alanda tüketiciye ihtiyaç duydukları temassız işlem QR Karekod ile ödeme, fatura ödeme ve cashback gibi faydalar sunarak bu büyümeyi yakalayan papara, pandemi izolasyonun ikinci ayağında işletmelere bu zorlu dönemlerde faydalı olacak kurumsal çözümler sunmaya başladı.
Bankacılık alternatifi olarak papara
Türkiye’de teknolojik olarak en ileride olan sektörlerin başında bankacılık sektörü geliyor. Mobil bankacılık internet bankacılığının yanısıra mobil cüzdan çözümleri gibi alanlarda da çalışıyorlar. Ayrıca ellerinin altında BKM altyapısı var. Bu durum Papara’nın yakaladığı başarıyı daha da anlamlı hale getiriyor. Covid 19 pandemisi ile ikinci izolasyon dönemine girdiğimiz bu dönemde “müşteri yapmak istediğin kitleye gerçek bir fayda sağla” mantığı ile ilk izolasyon döneminde bireysel müşterilere sağladığı faydalardan sonra, kurumsal müşterilerin bu zorlu dönemde faydalanacağı hizmetleri teker teker açıklamaya başladılar.
Papara corporate card nedir.
Papara’nın işletmelere hem firmanın kendisi için, hem de çalışanları için sunduğu kurumsal çözümlerden birisi olan Papara Corporate card, ticari bir ön ödemeli kart çözümü olarak dikkat çekiyor.
Papara Corporate card’la neler yapılır.
Özellikle şu dönemde tamamen sipariş odaklı çalışan restoran cafe ve mesafeli satış ile ciro yapan işletmeler, papara kurumsal üye işyeri olarak papara corporate card’ı kullanabilirler. Papara Corporate card, kurumsal üye işyeri olarak kurumsal hesaba bağlı olan ve işletmelere bütün özelliklerini kendilerinin yönetebileceği bir ortam sağlıyor.
Papara’da kurumsal firmalara sunulan arayüz ve API erişimiyle farklı deprmantlarda görev yapan muhasebe satın alma saha satış vb. ekip üyelerine corporate card tahsis edebilirsin. Tek bir panelden bütün departman bazında veya kişisel detayda yapılan harcamaları kontrol edebilirsin. Bunun yanısıra harcamaların muhasebeleştirilmesi de şirket hesabından kolay bir şekilde yapılabilir. Çalışanların nerede, ne kadar harcadığını kolayca takip edebilir, ve belli noktalarda yoğunlaşan harcamaları tespit ederek bunlarla özel anlaşmalar yapabilir.