Onay alamayanlara, 50.000 TL ödeme veriliyor.

3 banka tarafından yapılan Açıklama ile birlikte 50.000 TL’ye kadar nakit ödemesi verileceği resmi internet sitesi üzerinden paylaşıldı. 3 banka tarafından 50.000 TL ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşlara uygun faiz oranları ile birlikte Kredi ödemelerini gerçekleştirecek olan bu bankalar üzerinden sizler de işlemlerinizi hızlı bir şekilde yapabilecek ve kredi kullanarak İstediğiniz zaman hesaplarınıza bu ödemeleri alabileceksiniz.

3 banka tarafından da yapılan ihtiyaç kredisi başvurusunda nakit kredi olacak olan vatandaşlara hemen aynı gün içinde ödemeler gerçekleştirilecek ve kredi ödemeleri hesapları yatırılarak hemen aynı gün içinde kullanıma sunulacaktır. ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen tüm vatandaşlar için gerçekleştirilen Bu kampanyalarda aşağıdaki bankalar üzerinden kredi alabilirsiniz.

PTT üzerinden kredi notu düşük olan vatandaşlar cep telefonları üzerinden mesaj atarak Aktif Bank aracılığı ile birlikte verilen ihtiyaç kredisi kampanyasına katılabilirler ve bu bankadan kredi kullanabilmektedirler. PTT sms ile ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsunuz PTT yazıp boşluk bırakıp kimlik numaranızı 30 50 numarasına göndermeniz yeterli olacaktır.

Garanti Bankası üzerinden de kredi puanı düşük olan emeklilere 100.000 TL’ye kadar nakit kredi ödemesi verilmektedir. ihtiyacınız olan para 50.000 TL’ye kadar ise 36 ay vadeli, ay ertelemeli, ihtiyacınız olan para 100.000 TL’ye kadar ise 24 ay vadeli Kredi kullanabilirsiniz. Garanti Bankası resmi internet sitesi ve banka şubeleri üzerinden başvuru yapma imkanı sizlere sunulur.

Vakıfbank üzerinden 50.000 TL kredi kullanacak olan vatandaşlara da 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kampanyası yapılacağı açıklandı. Vakıfbank resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuruda başvurularını gerçekleştirmek isteyen kişilere hemen aynı gün içinde ödemeler verileceği bir kampanya hazırlandı. Vakıfbank ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız en yakın banka şubesine giderek kimliğinizle birlikte başvurunuzu yapabilirsiniz.