Odeabank O Card’a Axess özelliği.

Bank O Card Axess hoşgeldin kampanyası
Odeabank O card axess almak isteyen müşteriler, 1 TL’lik kampanya ücretini ödemeleri durumunda üç ayrı avantajdan faydalanma imkanına sahip olacaklar.
Kampanyaya katılmayı tercih eden Bank o Card axess sahipleri yıl sonuna kadar gerçekleştirdikleri ilk alışverişinden 50 TL karşılığında chip para kazanma imkanına sahipler. İlk Alışveriş tutarının 50 TL altında olması durumunda alışveriş tutarı kadar chip para kartınıza yatıyor. Chip paraların 1 ay kullanım süresi var. Kullanmadığınız durumda puanlar süre sonunda geri alınıyor. Bu kampanyaya katılan bir klasik kart sahibi, Bank o Card axess yıllık ücreti olan 75 TL’nin 49 TL’sini kurtarmış oluyor.
1000 TL ücretsiz faizsiz taksitli nakit avans kampanyası ise, 3 ila 12 ay vade arasında ve sahip olduğunuz kredi kartının nakit avans limitinin müsait olması durumunda kartınızla nakit çekmenize imkan veriyor. Ama pratik uygulamada bu üst limite kadar kullanımda sorun yaşanabilir. Yeni kredi kartı düzenlemesine göre gelir belgesi beyan etmeden alabileceğiniz en yüksek kredi kartı limiti 1000 TL. Öte yandan gelir beyan etmeniz durumunda, diğer bankalardan sahip olduğunuz kartların toplam limiti, beyan ettiğiniz gelirin dört katını aşması durumunda zaten size ilave bir limit tanımlama konusunda sıkıntı yaşayabilirler. Ayrıca kredi kartı limiti ile kredi kartı nakit avans limiti her zaman eşit olmuyor. Yeni düzenleme de ilk defa kart sahibi olanlarda ise durum biraz daha sınırlayıcı, sahip olunan kredi kartlarının toplam limiti ilk yıl için kişinin aylık ortalama net gelirinin iki katını, ikinci ve sonraki yıllar için ise dört katını aşamaz gibi bir ibare var. dolayısıyla 1000 TL’lik faizsiz ve ücretsiz taksitli nakit avans çok ulaşılabilir bir tutar gibi gelmiyor. Kredi kartlarıyla ilgili son düzenlemeleri başka bir yazıda inceliyor olacağız.