Nakit hazır kredi kampanyası.

ODEABANK “Nakit hazır” kredi kampanyası kapsamında yılbaşında da müşteri ihtiyaçlarına göre farklılaştırılmış kredilerden yararlanmaya olanak sağlıyor. İhtiyaç kredisi, ödemelerini düzenli yapan müşterilere yüzde 1,29’dan başlayan faiz oranları ile gelir belgesiz ve dosya masrafsız olarak kullandırılıyor.
Profesyonellere ihtiyaç kredisi ise öğretmenlerin ve diğer profesyonellerin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilmeleri için aylık 743 TL taksitler ve 36 aya kadar vade süresi ile sunuluyor.
Yeni arabam taşıt kredisi ise her vade ve tutar için yüzde 1,17 faiz oranı ve 48 aya kadar çıkan vade seçenekleriyle taşıt almak isteyenler için uygun bir finansman seçeneği olarak öne çıkıyor.
50 bin TL kredi
Türkiye iş bankası, müşterilerinin her türlü nakit ihtiyacı için uygun koşullarla kredi imkanı sunmaya devam ediyor. 5 ocak 2006’ya kadar sürecek yeni yıl kredisi kampanyası kapsamında, tüm bireysel ihtiyaçlar için 50 bin TL ve 36 aya kadar vadeli kredi kullanılabiliyor. Yeni yıl kredisine, SMS göndererek cep telefonlarından işcep’ten internet şubesinden isbank.com.tr internet adresinden bankamatiklerden ve numaralı telefon şubesinden başvuru yapılabiliyor. Başvuru hangi kanaldan yapılırsa yapılsın cevabı kısa süre içinde cep telefonlarına iletiliyor.
Günde 10 TL ödemeli
Yapı Kredi 1-13 aralık 2015 tarihleri arasında geçerli olacak yılbaşı kampanyasında, bankanın tüm bireysel kredi kartları ve bireysel TLcard kullanıcıları, sektör ayrımı olmaksızın Yapı Kredi world üye işyerleri’nden tek seferde yapacakları her 50 TL tutarındaki alışverişlerinde bir çekiliş hakkı elde ediyor ve alfa romeo giulietta marka otomobilin sahibi oluyor. Ayrıca 16 aralık 31 aralık 2015 tarihleri arasında geçerli olacak kampanya ile kullanıcılar toplamda 50 TL worldpuan kazanma fırsatına sahip oluyor. Kampanya kapsamında, Yapı Kredi müşterileri tüm bireysel kredi kartları ve TLcard’ları ile tek seferde yapacakları her 100 TL’lik alışverişe 5 TL, toplamda ise 25 TL worldpuan kazanıyor. Ayrıca yeni yıl hazırlıkları için nakit ihtiyaçlarını bireysel ihtiyaç kredisi kullanarak karşılamak isteyen müşterilere de yılbaşına özel kredi kampanyası sunuyor.
Kampanyadan yararlanmak isteyen müşterilere günde yalnızca 10 TL ödeyerek 36 ay vade ile 9.000 TL bireysel ihtiyaç kredisi kullanabilecek.