Money pay nedir güvenilir mi money pay nereden indirilir.

Covid-19 pandemisi süresince ön ödemeli kart ve elektronik para hizmetleri sunan şirketlerinden ciddi kazanımlara ulaştığından daha önce bahsetmiştik. Pandeminin diğer kazanan şirketleri ise marketler oldu. Özellikle internetten sipariş altyapısı sunan migros bu alanda yarattığı istihdam ve süratli adaptasyon ile sektörde çevik ve alt yapısal olarak hazır olmanın ayrıcalığını yaşattı. Bu yazı da migros’un ortaklığındaki money pay ile ilgili.
Monay pay nedir. Monay pay güvenilir mi.
Money pay bir mobil ödeme ve elektronik para sistem çözümü. Migros colendi ve param işbirliği ile geliştirilen bu uygulama ile migros ve migros sanal market müşterilerine farklı bir ödeme alternatifi sunuyor. Şirket TCMB ve masak denetimlerine tabidir. Kesinlikle güvenilir bir elektronik para ve ödeme şirketidir. Buradaki türk lirası cinsinden bakiyelerinin tamamı TCMB nezdinde tutulmaktadır.
Money pay nasıl kullanılır.
Öncelikle uygulamayı akıllı telefonlarınıza buradan indirmeniz gerekiyor. Money Pay uygulamasını telefonunuza yükledikten sonra kayıt işlemlerinizi tamamlamanız gerekiyor. Bu işlemler çok basit. Cep telefonu, eposta adresi , TCKN ve doğum tarihi girmek yeterli. Kayıt işlemi tamamlandıktan sonra uygulama üzerinden hesabınıza para yüklemeniz gerekiyor.
Yükleme işlemini Migros kasalarından
Uygulama üzerinden banka veya kredi kartı kullanarak lansmana özel yükleme ücreti alınmıyor ancak bunun ücretsiz devam etmesine ben çok ihtimal vermiyorum.
Money pay uygulaması üzerindeki yönergeleri takip ederek EFT ve havale ile para yüklemek mümkün.
Bunun yanısıra uygulama üzerinden kimlik teyidi işlemlerini tamamlarsanız adınıza ayrıca 300 TL’den başlayan kredi limiti de tahsis ediliyor.
Money pay ile neler yapabilirsiniz.
Money pay ile uygulama üzerinden migros ve macrocenter kasalarından alışverişlerinizi ödeyebilirsiniz.