MEXC borsası nedir, MEXC güvenilir mi.

2018 yılında kurulan MEXC global, merkezi bir kripto varlık alım satım platformudur. Blokzincir teknolojisi ve yüksek performans odaklı servis anlayışı ile kripto piyasaları gibi yüksek dalgalanmalar yaşandığı ortamda müşterilerine güvenilir ve süratli işlem yapabilmelerini sağlamaya odaklı olarak çalışıyor.
MEXC global borsası güvenilir mi güvenlik neden çok önemli.
Kripto varlık işlemleri büyük dalgalanmalar yaşanan riskli piyasa işlemleridir. Bu nedenle işlem yapabileceğiniz platformu dikkatli seçmeniz gerekiyor. Kripto varlık piyasaları için riskli derken çok yüksek riskten bahsettiğimi belirtmekte yarar görüyorum. Yatırım için ayırdığınız paranın tamamını kaybedebileceğinizi unutmayın. Bu kayıp kripto varlık yatırım tercihinizden veya işlem yapacağınız platform tercihinizden kaynaklanabilir. Yani avantajlı komisyon veya fiyaltarla işlem yapmak için tercih ettiğiniz bir platforma paranızı akıttıktan kısa bir süre sonra platforma erişemeyebilirsiniz. Bir başka önemli de platfromun süratli düşüş veya yükseliş yaşanan yoğun dönemlerde piyasaya emir iletebilme kapasitesidir.
Yüksek performans ve çok yüksek sayıdaki emirleri eşleme motoru teknolojisini kulllanan mexc global sektör uzmanları tarafından geliştirilen, saniyede 1.4 milyon işlemi tamamlayabilen, verimliliği ve performansı büyük ölçüde artıran yüksek performanslı alım satım eşleme motoru kullanıyor hali hazırda kanada avutralya estonya ve amerika birleşik devletleri olmak üzere dört ülkede lisanslar alarak kıtalar arası hizmetlerini artırmış ve yetki alanını genişletilmiş olmasına ek olarak dünya çapında 70’den fazla ülkede yaklaşık 6 milyondan fazla kullanıcıya hizmet veriyor. MEXC global ayrıca çok uluslu yatırımcı profilini desteklemek ve kolayca alım satım yapabilmeleri için yerleştirilmiş dil desteği de sunuyor. MEXC global borsasında hesap açmak için buraya tıklayabilirsiniz.
MX token nedir bu token neden önemli.
MEXC borsası aktif olarak takip gerektiren etkinlikleri ile ünlü. Kickstarter MXdefi oturumları benim ilk öncelikle dikkatimi çeken etkinlikleri. Bu etkinliklerin detayları farklı yazılarda anlatırım ama öncesinde mexc borsası tokeni mx den bahsetmek gerekiyor.