Maaşın 20 katına kadar nakit para desteği verilecek.

Vakıfbank’tan emekliyi çıldırtacak müjde! maaşın 20 katına kadar nakit para desteği verilecek. 

Türkiye’nin sevilen kamu bankalarından Vakıfbank, emeklinin yüzünü güldürecek bir kampanyaya başlıyor. Maaşını taşıyan emekliye binlerce lira ödeme yapılacak. Emekliler bu kampanya ile resmen köşeyi dönecek. Vakıfbank’ın nakit destek kampanyası bugün başladı. 3 gün içinde başvuru yapanlar kazanacak. İşte Vakıfbank emekli destek paketinin ayrıntıları.

Emekli maaşı alan herkese vakıfbank’tan müjde var. Bugün maaşını taşıyan ve Vakıfbank müşterisi olan emekliler hem düşük faizli kredi alacak hem de binlerce liralık maaş promosyonu karşılıksız ve geri ödemesiz alma imkanı elde edecek. Sadece emekliye özel yeni kampanya yapan kamu bankası uygun faiz oranları ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılıyor. Vakıfbank kredi kampanyası kapsamında SSK, Bağ-Kur ve memur emeklisine özel faiz oranları sunuyor. Nakit kredi almak isteyen emekliler bu şansı kaçırmasın. Çünkü başka hiçbir yerde olmayan kredi faiz oranları Vakıfbank’ta sizi bekliyor. Vakıfbank düşük faizli emekli kredisi kampanyası.

Vakıfbank emekliyi ihya edecek

Vakıfbank’tan emekli’ye özel 50.000 TL’ye varan kredi fırsatı duyuruldu. 36 ay vadeli ve düşük faiz oranı ile sunulan kredi kampanyasına sadece emekliler başvuru yapabiliyor. SSK Bağ-kur yada memur emeklisi olmak fark etmiyor. SGK Destekli olarak düşük faizli kredi kampanyası yapan Vakıfbank, emeklinin tüm ihtiyaçlarını koşulsuz şartsız karşılıyor. Üstelik Vakıfbank emekli kredisi kapsamında 3 ay ödeme erteleme imkanı da sunuluyor. Vakıfbank düşük faizli emekli kredisi kampanyasına başvuru işlemleri banka şubelerinden, Vakıfbank mobil faizli emekli kredisi kampanyası başvuru işlemleri banka şubelerinden, Vakıfbank mobil uygulaması üzerinden ya da online bankacılık hizmetleri üzerinden yapılabiliyor. Başvuru sırasında sadece t.c kimlik kartınızın yanınızda olması yeterli oluyor. Dakikalar içinde başvuru için annenizi tamamlayarak Vakıfbank’tan anında gelir belgesiz kefilsiz şartsız ve masrafsız ihtiyaç kredisi alabilirsiniz.

Maaşın 20 katına varan destek

Vakıfbank düşük faizli emekli kredisi kapsamında emekli maaşının 20 katına kadar ödeme yapıyor. Bu ödemenin 50.000 TL’ye kadar olan tutarı 36 vadeli verilirken 50.000 tl üstüne ise 24 ay vade uygulanıyor. Faiz oranları ise emeklinin kredi notuna göre değişiyor.

Maaşını taşıyan 5.000 TL’ye kadar promosyon alıyor

Ayrıca vakıfbank’tan emekli kredisi kullanmak için maaşını taşıyan emekliler karşılıksız koşulsuz şartsız 5.000 TL’ye varan promosyon fırsatlarından da faydalanabiliyor. Emekliye özel ayrıcalıklar sunan Vakıfbank’ın şubelerine giderek kredi ve promosyon fırsatından da faydalanabiliyor. Emekliye özel ayrıcalıklar sunan vakıfbank’ın şubelerine giderek kredi ve promosyon ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.