Kredikolay ihtiyaç kredisi.

Finansbank Kredikolay çerçevesinde ihtiyaç kredisi sunuyor. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi borç transferiyle ihtiyaç kredisi arasında çok fark yok. Ama sözkonusu banka finansbank olunca, kendileriyle çalışmayı düşünen ziyaretçilerimize faiz ve ücretler konusunda dikkatli olmalarını öneririz.
TEB ihtiyaç kredisi ise yeşil trompet kredileriyle ilgili reklamlardan hatırlayacağınız bir konsept. Adı borç transferi değil. Fortis’le birleşme sürecinde borç transferlerine ne kadar sempatik bakarlar bilemiyoruz ama sundukları ürün borç transferi kredisi arayan tüketicilere cevap verecek bir ürün.
Garanti tam destek kredisi ise yine bir başka ihtiyaç kredisi ve kesinlikle ihtiyacı karşılayacak özellikleri sunuyor. Ancak garanti bankası tarafından sunulan ürünlerde sigorta, dosya masrafları konusunda önceden mutlaka bilgi sahibi olmakta fayda var. Garanti emeklilik üzerinden emeklilik poliçesi dışında başka poliçeler almanız durumunda mağduriyet yaşayabileceğinizi unutmayın.
İş bankası dört dörtlük nakit kredisi şu sıralar en fazla tanıtımına rastladığımız kredilerden birisi. Türkiye’nin en büyük bankalarından olan İş bankası’nın kredi politikaları oldukça kesin hatlarla bellidir. Kredi geri ödemelerinde aksatma yaşayan İş bankası müşterilerine diğer bankalara kıyasla daha süratli takip başlatıldığına dair bir düşüncemiz var. Bu arada masraf konusunda da taviz vermezler, hatta diğer bankaların masraf almadıkları dönemlerde İş bankası masraf alırdı.
Vakıfbank özelleştirmesi planlanan devlet bankalarının başında geliyor. Geçtiğimiz mart ayında İş bankası balmumcu şube müdürü süleyman kalkan Vakıfbank Genel Müdürlüğü’ne atandı. Özelleştirme öncesi bireysel kredilerde ulaşmaları gereken bir hedef baskısı nedeniyle, bu bankanın taksitli ihtiyaç kredisi ürününe de başvuru düşünülebilir.
Fortisbank geçtiğimiz yıllarda borç transfer kredisi kampanyası gerçekleştirilmişti. Şimdilerde ise sadece birkaç şubede devam eden kredim benim şubeleri üzerinden borç transfer kredisine başvurmak mümkün.