Kredi kartı uçuş mili uçak bileti rekabeti.

Yapı Kredi – Adios kredi kartı
adios kredi kartı, rota önerileri, seyahat hattı ve kişiye özel seyahat planlama imkanı ile seyahatseverlere özel hazırlanmış bir ürün.
adios, standart ve premium olmak üzere iki farklı kategoride müşteriye sunuluyor. Premium kart hamillerine concierge seyahat sigortası shuttle deniz taksi ve özel şoför gibi ekstre hizmetler sunuluyor.
adios kart hamilleri anlaşmalı üyeişyerlerinde kazandıkları puanlarla
Yapı kredi seyahat hattından uçak bileti, konaklama, seyahat ve gemi turu satın alabiliyor ya da araç kiralayabiliyor.
Anlaşmalı üyeişyerlerinden alışveriş yapabiliyor.
Cep telefonu hattına TL yükleyebiliyor.
Allianz yaşam ve emeklilik primlerini ödeyebiliyorlar.
Adios kartın en önemli özelliği Yapı kredi seyahat hattından yapılan seyahat harcamalarının 1.1 ile 2.4 arasında işleme göre değişen katsayılarıyla çarpılarak hamiline avantaj sağlaması. Örneklemek gerekirse, 103.000 puanı bulunan bir adios kart hamili anlaşmalı üye işyerinde harcama yaptığında puanının değeri 515 TL olurken, yapı kredi seyahat hattında bu puan ile 1.000 TL tutarında bir uçak bileti satın alabiliyor. Refakatçi biletlerinde ise kart hamili ekstra %25 oranında bir avantaj daha elde ediyor ve ikinci bileti 410 TL karşılığı 82.000 puan ile satın alıyor. İşlemlerde ayrıca alan vergisi ödenmiyor.
adios kart hamilleri yapı kredi seyahat hattını arayarak birikmiş puanlarıyla ya da adios kartlarını kullanarak seyahatlerini planlayabiliyorlar. Avanspuan ve 9 aya varan taksit imkanından faydalanabiliyor.
adios internet sitesinde adios’un seyahat önerleri başlığı altında görülmeye değer destinasyonlarıyla ilgili bilgiler yer alıyor.