Kredi kartı türk tüketicisi.

Kredi kartıyla ücretsiz fatura ödeme: Kredi kartında türk tüketicisinin aradığı iki özellik var. İlki alışverişlerden puan kazanım sonrasında taksitli alışveriş imkanı enpara.com bunlardan sadece ikincisini sunuyor ama akıllı bir şekilde, bunu bir sonraki maddede dile getireceğiz. Enpara.com fatura vergi ve sgk ödemelerinde kredi kartı kullanımını teşvik ediyor. Bu enpara.com kredi kartı ile fatura vergi hatta genel sağlık sigortası ödemeye karar vermeniz durumunda işlem için sizden herhangi bir ücret tahsil etmemesi anlamına geliyor. İster otomatik ödeme olsun ister tek seferlik olsun.
Kredi kartı ile taksitli alışveriş harcamaları uygulama üzerinden taksitlendirme bence kredi kartındaki son 10 yılda sunulan en güzel inovasyon. Özellikle e-ticaretin ve pazar yerlerinden yapılan alışverişlerin yaygınlaşmasından sonra enpara.com kredi kartı sahiplerinin ayda 3 işleme ya da 3000 TL’ye kadar enpara.com bankacılık uygulamasından taksitlendirme imkanı gerçekten güzel bir avantaj. Özellikle büyük tutarlı e-ticaret işlemleri, MTV kira gelir vergisi, trafik cezası SGK ödemelerini taksitlendirmek için güzel bir avantaj olarak kullanılabilir. Elektrik, su ve doğalgaz faturalarına yapılan son zamlardan sonra bu faturaları ücretsiz olarak kredi kartı ile ödeyip sonrasında taksitlendirme imkanını da bir yere not edin. Enpara.com kredi kartı için buradan başvurabilirsiniz.
Dijital platform üyelik harcamalarında nakit iade şu anda aktif kampanyaları bulunmasa da enpara.com un kitleler arasında yayılmasına en büyük katkıyı hiç şüphesiz netflix spotify youtube premium ve storytel için enpara.com banka ve kredi kartı ile yapılan harcamalarda nakit iade vermesi sağladı. Özellikle genç bankacılık müşterileri arasında süratle benimsendi. Zaman içinde farklı daha kitleleri de çekmeye başlayınca ayın enparalarısı şartlarına bağlayarak aktivasyonu da sağlamış oldu. Bu kampanya kurgusu söz konusu platformların uygulama mağazaları yapılan tahsilatların komisyon maliyetlerini azaltması yönünden de avantjalı olması nedeniyle platformlar tarafından da benimsendi.
Enpara.com müşteri yaratcılığı destekliyor. İnsanlara bir şeyleri başarma hissini yaşatırsanız platformumuzu daha çok kullanmayı tercih ederler. Enpara.com kendi ürünün özelliklerini iş ortaklarının kampanyaları ile kullanarak avantaj sağlayan müşterilerine çeşitli iyi düşünülmüş fırsatlar sunuyor. Storytel veya disney+ aboneliklerinde yıllık ödeme seçeneğini tercih edip enpara.com kredi kartı ile ödeyip sonrasında uygulama üzerinden taksitlendirenler %40 a varan indirimden faydalanıp 9 aya varan vadelerle geri ödeyip 1 yıllık süre içinde olası zamlardan da kaçınabilirsiniz.