Kredi kampanyası başladı.

Yapı Kredi Bankası Denizbank ve Akbank tarafından

₺5.000 ve 12.000 TL arasında yeni bir gelir belgesiz ihtiyaç kredisi kampanyası başladığı açıklandı. nakit ihtiyacınızın olması durumunda bu bankalar üzerinden kullanabileceğiniz yeni ihtiyaç kredisi kampanyasında sizler de başvuru şartlarına uygun olarak işlemlerinizi gerçekleştirebilecek ve bu 3 banka üzerinden 5.000 ve 12.000 TL arasında kredi kullanabileceksiniz.

31 Mart tarihine kadar geçerli olacak olan bu yeni ihtiyaç kredisi kampanyasından faydalanmak isteyen vatandaşlara banka müşterileri olmaları durumunda Kredi ödemeleri internet bankacılığı uygulamaları üzerinden de kolay bir şekilde verilmektedir.

Yapı Kredi Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşlar en yakın banka şubesine giderek kimlik ve gelir belgeleri ile birlikte yapacakları işlemlerde başvurularını gerçekleştirebilmektedirler. Yapı Kredi Bankası hesabınız üzerinden işlem yapmak istiyorsanız ve internet bankacılığını kullanmak istiyorsanız internet bankacılığı uygulamaları üzerinden başvurularını gerçekleştirerek kredi işlemlerinizi hızlı bir şekilde yapabilecek ve bu bankadan ihtiyaç kredisi alabileceksiniz.

Akbank ve Denizbank hem sms ile ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmanıza olanak sağlayacak hem de ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilere uygun faiz oranları ile birlikte ödemeler verecektir. Akbank ve Denizbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız ve banka şartlarına uygun olduğunuzu düşünüyorsanız işlemlerinizi gerçekleştirmek için hızlı bir şekilde Kredi ödemelerinizi yapabilecek ve Akbank ve Denizbank üzerinden kredi kullanacak olan vatandaşlara da belirli şartlar dahilinde düşük limitli kredi ödemeleri hemen aynı gün içinde verilecektir.