Kentsel Dönüşüm Kredisi 0,79 Faiz ile.

Vakıfbank’ın resmi sitesinden duyurusunu yapmış olduğu kentsel dönüşüm

kredisinde faiz oranları düşük şekilde tutulacak. Kentsel dönüşüm kredisinde verilecek 0,79 faiz oranları, depremin bırakmış olduğu izleri ortadan kaldırmak açısından önemli olacak. Kentsel dönüşüme destek olmak isteyen vakıfbank en düşük şekilde tutmuş olduğu özel kredi çözümleriyle daha da yaşanabilir bir çevre sağlama niyetinde. Kentsel dönüşüme destek olmak amacıyla önemli projelerine yer vermeye devam eden Vakıfbank afet riski altında yer alan yeni yerlerin yeniden elden geçirilmesine destek oluyor. Banka nezdinde özel olarak düzenlenen krediler sayesinde yeniden afet bölgelerin düzenlenmesini sağlamaya başlamış olacak. Kredilerinden en güzel şekilde yararlanmak isteyenlere yönelik azami tutarlarla sınırlandırılmış nakdi çözümlerden destek alınabilir. Vakıfbank ile bundan sonra afet bölgesinde yeniden istenilen bir dönüşüm süreci tam gaz yaşanmaya  başlamış olacak.

Vakıfbank Kentsel Dönüşüm Kredi Şartları Neler Olacak?

Vakıfbank tarafından kullanılmak üzere yeniden tasarlanmış kentsel dönüşüm projelerinde şartların neler olduğu önem arz eden konuların başında geliyor. Vakıfbank kentsel dönüşüm kredi şartlarıyla ilgili incelemeler yapıldığında kamu bankası tarafından şunların yerine getirilmesi istenecek;

Konutlarını yeniden inşa etmeyi isteyen hak sahiplerine ödeme yapılacak.
Riskli bir yapıda ikamet edenlerin yeniden yapılarının elden geçmesi için ihtiyaç duymuş olduğu finansman ihtiyaçlarının giderilmesi için destek sağlanacak.
Konutun riskli olduğu tespit edilen ve farklı bir konut satın almak isteyenlere ödeme yapılacak. Tüm bu genel şartlar dahilinde banka tarafından kentsel dönüşüm kredisi verilmeye başlamış olacak. Vakıfbank kredi özellikleriyle artık çok daha güvenli olarak ifade edebileceğimiz bir konut yaşamı içerisinde yer almaya başlamış olacaksınız.

Üst limit ne kadar olacak?

Krediler ile ilgili olarak üst limit ne kadar olacağı bir başka önem arz eden konuların başında yer alıyor. Vakıfbank kentsel dönüşüm kredisiyle ilgili olarak üst limit belirlemesi yaparken 1.250.000 TL’ye ulaşan finansal destekleriyle hizmet vermeye başlayacak. Kredilerini almak isteyenler için çevre şehircilik ve iklim değişikliği bakanlığı tarafından faiz desteği verilmeye başlamış olacak. Konut kredilerinde aynı zamanda 10 sene ödeme imkanı sağlanırken işyeri için alınacak kredilerde verilen ödeme süresi de 7 yıl olacak şekilde belirlendi. Kentsel dönüşümün çok daha seri şekilde yapılması için bankalar tarafından destekler tüm hızıyla sürmeye devam ediyor. Bankaların başlattığı özel kentsel dönüşüm projeleri sayesinde nakdi çözümlerinden sorunsuz şekilde yararlanmaya başlamak zor olmuyor. Tam aksine istedikleri kentsel dönüşüm fırsatlarından sorunsuz şekilde faydalanmaları mümkün hale geliyor.

Kentsel dönüşüm ile daha güvenli yaşam

Daha güvenli bir yaşamın içerisinde yer almak isteyenler kentsel dönüşüm kredilerine başvurabilir. Bu sayede kentsel dönüşüm kredileri ile ihtiyaçların daha seri şekilde karşılanmaya başlamalarına yardımcı olunur. Vakıfbank bu konuda istedikleri çözümü en güzel şekilde sunmaya devam eden önemli bankalar arasında yer almaktadır. Bankanın sağlamış olduğu özel hizmetleri ile yeniden ülkemizin değişim ve dönüşüm içerisine girmeye başlamalarına yardımcı olunur. Daha güvenilir bir konut hayatının ön plana çıkmasına neden olur. Bu sayede yapılacak yeni düzenlemeler neticesinde güvenli bir yapılarda yaşam sürme imkanı sağlamaya başlanmış olunur. Vakıfbank ile bundan sonra aradığınız güvenli bir şehir yaşamı açığa çıkarken işin ödeme kısmında da esneklik sağlanmaya başlanacak.