Kasiyerken milyoner oldu.

Genç iş adamı sebastian giorgihu sermayesiz olarak elde ettiği milyonları ve lüks araba takıntısını açıklayınca sosyal medyada tartışma yarattı.
Sermayesiz bir şekilde milyoner olan genç iş adamı serbestian giorghiu sosyal medyayı alevlendirdi.
ghiorgihu katıldığı bir podcast yayınında 20’li yaşlardaki her erkeğin lüks araba sahibi olması gerektiğini savunarak dikkatleri üzerine çekti.
200 bin dolar civarında bir paranın bozuk paradan bir farkı olmadığını iddia eden genç adam bir anda dünyada gündem oldu. Ghiorgihu o anlarda şu sözleri sarf etti.
24 yaşındaki iş adamı çeşitli gelir kaynaklarından sadece altı yılda 8 milyon dolar kazandığını da iddia etti.
Gelirlerinin çoğunu google reklamcılık ve youtube üzerinden kazandığını belirten ghiorgihu’nun sosyal medyada an itibarıyla binlerce takipçisi bulunuyor.
Sosyal medyadan gelen tepkilere ise ghiorgihu’den yanıt gecikmedi. Ghirgihu internet üzerinden ürün satışı yaparak iyi bir gelir elde edileceğini belirterek şu sözleri söyledi.
Satışı yaparak iyi bir gelir elde edileceğini belirterek şu sözleri söyledi.
Tanıdığım bu 18 yaşındaki çocuk birkaç ay önce sermayesiz satış yapmaya başladı. Bugün öğlene kadar %30 marjla 12 bin dolar yaptı ve kredi kartına ihtiyacı olduğu için reklamları kapatmak zorunda kaldı. Sen hala deliriyorsun 20’li yaşlarda bir lambon olmalı dediğim için”
Bu tweetin ardından zengin olmadan önce yaptıklarını anlatan ghiorgihu ABD’ye ilk geldiğinde TACO Bell ve KFC isimli firmalarda saatliği 8 dolardan çalıştığını hatırlattı.
Bir süre sonra araba kiralama işine girerek kar yapmaya başladığını belirten ghiorgihu 19 yaşında 9 arabasının olduğunu belirterek şöyle dedi.
Ne bekliyorsunuz ki. 19 yaşında birine para verirseniz lüks bir araba alır, bende öyle yaptım. Arabam hayatımdaki ilk başarım, ilk kupam gibiydi.”