İş bankası Maximum genç programı nedir.

Türkiye Bankacılık sektörü rekabetin etkili oyuncularından iş bankası 18-25 yaş arası gençleri hedefleyen maximum genç programı’nı açıkladı. İş bankası bu program bu yaş grubunda çalışan veya okuyan gençlerin hayat tarzına uyumlu beklentilerine yanıt verecek finansal hizmetlerin yanı sıra, günlük yaşamda faydanabilecekleri ayrıcalıklar sunmayı hedefliyor.
İş bankası’ndan yapılan açıklamaya göre, Maximum genç programı kapsamında finansal hizmetlerden alışverişleri kolaylaştıracak kampanyalara, eğlenceden kişisel gelişme kişisel finans yönetimine alışverişleri kolaylaştıracak kampanyalara, eğlenceden kişisel gelişime kişisel fiinans hayatına ve hayallerine dair farklı alanlara dokunan çok yönlü hizmet ve ayrıcalıklar bulunuyor.
Programa katılabilmek için 18 25 yaş grubunda olmak, maximum genç bankamatik kartı veya kredi kartı ürünlerinden birine sahip olmak yeterli. Programa katılanlar, bu program için özel olarak tasarlanmış dikey banka veya kredi kartlarının dışında aşağıdaki ayrıcalıklara sahip olacaklar. Giyimden komzetiğe yemek siparişlerinden market harcamalarına, e-ticaret harcamalarından elektronik tüketime günlük hayatın değişen tüm tüketim ihtiyaçları için taksit puan indirim ayrıcalıkları.
Kültür ve sanat aktiviteleri için kitaptan konserlere tiyatrodan sinemaya her türlü ilgi alanına yönelik ödeme kolaylıkları.
Film müzik oyun platformları için kitaptan konserlere tiyatrodan sinemaya her türlü ilgi alanına yönelik ödeme kolaylıkları.
Film müzik oyun platformları için ihtiyaç duyulan tüm dijital kodlara maximum mobil’den ulaşım ve maxipuan avantajı.
Çeşitli spor aktiviteleri için ödeme kolaylıkları.
Kişisel gelişime katkı sağlayacak ayrıcalıklar.
Ücretsiz EFT ve Havale ayrıcalığı
Bu saydıklarımız dışında İşCep ve Bankamatiklerden öğrenci harcı ödeme kolaylığı işcep sosyal hesap ile paylaşımlı ödeme kolaylığı, maximum mobil’den QR ile veya mobil ödeme para çekme ve yatırma karttan karta veya cep telefonuna para transferi, kredi kartından kart aidatı alınmaması gibi özellikle de mevcut.
Maximum genç programı değerlendirmesi.
Maximum genç iş bankası’nın gençlik ve öğrenci segmentdeki ilk programı değil. Daha önce İş Bankası Genç bankacılık başlığı altında sunduğu internet ve ATM odaklı ücretsiz bankacılık hizmetleri programına, İş Cep ve maximum mobil’i dahil ederek maximum markası altında yeniden konumlandırılmış. İş bankası yukarıda bahsi geçen özelliklerin çoğunu zaten maximum mobil üzerinden gençlere ve yaş bağımsız banka ve kredi kartı müşterilerin sağlıyordu. Bunu kullanan gençler büyük ihtimalle yeni tasarım kredi kartları ile bu imkanları daha derli toplu bir arada görebilecekler. Garanti ONE tecrübesinden sonra programa özel bir uygulama yaratmadan halihazırda böyle bir programa yetecek kadar envanteri kullanıp medya bütçesi ile programı kolayca yaygınlaştırıp gençleri programa dahil edebilir.