İş bankası karekod QR kod ile para nasıl çekilir.

ATM’den para çekerken karekod kullanmanın güvenlik ve sağlık gibi farklı avantajları var. Buna bir de karekod ile yapılan ATM para çekme işlemleri için tanınan ek limiti de eklerseniz. ATM’den karekod ile yapılan ATM para çekme işlemleri için tanınan ek limiti de eklerseniz. ATM’den karekod ile para çekebilme beceri ve bilgisine sahip olmak bir anda önemli olabiliyor. Bu yazımızda iş bankası bankamatikleri’nden karekod ile nasıl para çekilebileceğini anlatacağız. Günlük iş bankası bankamatik para çekme limitleri İş bankası bankmatikleri’den kartla günlük para çekme limiti 5000 TL. İşçep uygulaması kullanarak karekod ile bankamatikten günlük para çekimi için ek 3000 TL limit daha kullanabilirsiniz. Yani bir günde iş bankası hesabınızdan kartlı ve karekod ile toplam 8000 TL para çekebiliyorsunuz.
Neden işcep karekod QR kod.
Türkiye’de cep telefonu olmayan banka müşterisi yok desek yanlış bir tespit olmaz. Her banka hesabı olanın mutlaka en az bir cep telefonu var. Bu telefonların büyük bir kısmı da akıllı telefon. Evden çıkarken cüzdanımızı unutma olasılığımız cep telefonunuzu unutma olasılığının kat kat üzerinde.
İş bankası müşterileri özelinde konuşursak, üzerinde bulunan geniş işlem setli bankacılık uygulamaları işcep ve maximum mobil ve tüm yurtta yaygın ATM ağları ile cüzdanlarında taşıdıkları kartlara ihtiyaç duymadan tüm işlemlerini gerçekleştirebiliyorlar. İş bankası mobil uygulamalarını işcep, maximum mobil kullanabilen müşteriler, bankamatikler üzerinden karekod kullanarak para çekme ve yatırma işlemlerinin yanısıra, karekod destekleyen pos cihazları üzerinden de ödemelerini kolayca gerçekleştirebiliyorlar. Karekod ile ATM’den para çekme işlemleri güvenlik ve hijyen açısından iş bankası müşterilerine avantaj sağlarken, günlük para çekme limitleri açısından da ek bir avantaj sunuyor.
İş bankası işcep karekodla bankamatiklerden nasıl çekilir.
Öncelikle telefonunuzda işcep mobil uygulamasının yüklü olması gerekiyor. Telefonunuzda işcep uygulaması yoksa burdan indirebilirsiniz. Sonra işcep uygulamasına “şifre” ve cep anahtar kodu ile giriş yapmanız gerekiyor.
Şifreyle giriş yaptıktan sonra, uygulamanın sol üst köşesinden menüye tıklayıp sonra para çekme menü adımına basın.