İş bankası borç kapatma kredisi.

İş Bankası borç kapatma kredisi

İş Bankası borç kapatma kredisi vermektedir. İş Bankası bu kampanyasına ‘Borç Transferi’ adını vermektedir. Banka tarafından ihtiyaç kredisi adı altında verilen borç kapatma kredisi farklı bankalarda olan mevcut kredilerini borç kapatma kredisi ile İş Bankası’nda birleştirme olanağı sağlar. Uygun faiz ve vade oranlarıyla ödemelerinizi kolaylaştırabilir tek bir çatı altında yapabilirsiniz.

İş Bankası Borç Kapatma Kredisi Hangi Şartlarda Verilir?

İş Bankası borç kapatma kredisi ile birlikte kredi ve kredi kartı borçları bankada birleştirilebilir. İş Bankası bu kredi için 36 ay vade yapmaktadır. Borç kapatma kredisinde banka tarafından herhangi belirtilmiş sabit bir faiz oranı bulunmamakla birlikte ihtiyaç kredisi faiz oranlara benzerlik göstereceği düşünülmektedir.

Kredi ve kredi kartı limitlerinizi borç yapılandırma sayesinde birleştirmekle kalmayıp limitlerinizi de arttırabilirsiniz. Borç kapatma kredisi şartlarında faiz oranları size özel belirlenir ve kredi notu dikkate alınır. Borç transferini kredi, kredi kartı ve kredili mevduat hesaplarındaki borçlarınız için kullanabilirsiniz.

Kredi notu 1100’ün altına düştüğü an çok riskli kategorisinde yer alır ve kredi çekme olasılığınız düşmektedir.

İş Bankası Borç Kapatma Kredisi Başvuru

İş Bankası üzerinden 36 ay vadeli borç transferi kredisinin nasıl alınacağını merak ediyor ya da başvurmak istiyorsanız aşağıdaki işlemlerle taleplerinizi yerine getirebilirsiniz.

  • İşCep uygulamasından krediler menüsünden,
  • İnternet Şubesi’nden Kredilerim- Anında Kredi menüsünden,
  • Bankamatiklerden daha fazla seçeneği ile anında kredi butonundan,
  • SMS ile NAKİT, TC KİMLİK NO, KREDİ TUTARI, DOĞUM TARİHİ aralarında boşluk bırakılarak yazılıp 4402’ye gönderilerek,
  • Telefon Şubesi’nden ihtiyaç kredisi başvurusu 0 850 724 0 724 Telefon Şubesi’ni arayarak hızlı ve kolayca yapabilirsiniz.

İş Bankası müşterisi değilseniz mobil bankacılık üzerinden uygulamayı indirerek başvuru yapabilirsiniz.