İş bank borç kapatma kredisi.

Borcunu Ödemekte Zorluk Çekenlere Müjdeli Haber

Kredi ve kredi kartı borçları biriktiği için borcunu ödemekte zorlananlara İş Bankası yardımcı oluyor. Borç kapatma kredisi, çeşitli kurumlara olan borçların tek bir yerde konsolide edilmesiyle uzun vadeli bir ödeme kolaylığı yaratmaktadır. Çekilen kredilerin birikmesi nedeniyle ödeme kontrolünün kaybedilmesi sonucunda, borç kapatma kredileri tipik olarak, borçluların borçlarını uzun vadeli düşük ödeme tutarlarıyla yeniden yapılandırmalarını içerir.

Bununla birlikte, bu durumda toplam borç miktarına biraz fazladan faiz ödemeniz istenecektir. Müşterilerine borç transferi veya yapılandırması için bu seçeneği sunan bankalardan biri de İş Bankası’dır. Borç kapatma kredisi sunan çok sayıda banka vardır ve her bankanın farklı vade ve faiz oranı yapısı vardır.

İş Bankası Borç Kapatma Kredisi Verecek Mi?

Borçlarınızı kapatmanız için gerekli krediler İş Bankası tarafından sunulacak. Bu program İş Bankası tarafından “Borç Transferi” olarak bilinmektedir. Banka, ihtiyaç kredisi adı altında sunduğu borç kapatma kredisi ile diğer bankalardan aldığı mevcut kredileri İş Bankası nezdindeki borç kapatma kredisi ile birleştirme seçeneği sunmaktadır. Uygun faiz ve vade oranları ile tek çatı altında ödemelerinizi kolaylaştırabilirsiniz.

İş Bankası Borç Kapatma Kredisi Hangi Durumlarda Verilir?

İş Bankası’ndan borç kapatma kredisi ile kredi kartı ve diğer yükümlülükler bankada konsolide edilebilir. Bu kredinin İş Bankası’na göre 36 ay vadesi bulunuyor. Banka, borç kapatma kredisi için sabit bir faiz oranı belirlememekle birlikte ihtiyaç kredisi faiz oranları ile karşılaştırılabilir olacağı öngörülmektedir.

Borç yapılandırma ile kredi ve kredi kartı limitlerinizi artırabileceğiniz gibi birleştirebilirsiniz. Borç birleştirme kredisi faiz oranları size özel hesaplanır ve kredi notunuz dikkate alınır. Kredi, kredi kartı ve kredili mevduat hesaplarından olan borçlar için borç transferi bir seçenektir. Fakat elbette kredi notunuz 1100’ün altına düştüğünde çok tehlikeli kategoriye giriyor ve bu da kredi alma şansınızı azaltıyor.

İş Bankası Borç Kapatma Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

İş Bankası’ndan 36 ay vadeli borç transfer kredisine başvurmak istiyorsanız veya nasıl alacağınızdan emin değilseniz, ihtiyaçlarınızı karşılamak için aşağıdaki işlemleri yapabilirsiniz. Bunlar:

İşCep uygulamasının krediler menüsünden,

İnternet Şubesi Kredilerim- Hızlı Kredi seçeneğinden,

Anında krediler için ATM’lerden daha fazla seçenek kısmından,

0 850 724 0 724 Telefon Şubesi’ni arayarak.

İş Bankası müşterisi değilseniz mobil bankacılık üzerinden uygulamayı indirerek üye olabilirsiniz.

İş Bankası 120.000 TL’lik Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi Sunuyor

İş Bankası internet sitesine göre paraya ihtiyacı olan herkese müjdeli bir haber verildi. İş Bankası anında 120.000 TL kredi veriyor. İş Bankası internet sitesinde açıklanan ihtiyaç kredisi kampanyasına göre 120 bin TL ihtiyaç kredisi yüzde 1.95 faiz oranıyla sunuluyor. Bu kredinin size sunduğu bir diğer avantaj da 12 ay vade imkanıdır.

İş Bankası’nın kullandırdığı ihtiyaç kredisine göre, kullandırım değeri 100.000 TL’nin üzerinde olan kredilerin vadesi 12 ay olarak karşımıza çıkıyor. Ayrıca 50.000 ile 100.000 Türk Lirası (100.000 TL dahil) arasındaki kredilerin vadesi 24 ay ile sınırlandırılacaktır. Kredi tutarı 50.000 TL ve altında olan kredilerde ise azami vade 36 aydır. İş Bankası internet sitesinde ihtiyaç kredisi başvurusu için çeşitli yöntemler listelenmektedir. Bunlar:

Başvurular > Krediler > Hızlı Kredi veya İşCep > Krediler > Kredi Başvurusu

Anında Kredi veya Başvuru-Ürünler > İnternet Şubesi’nden Anında Kredi

ATM > Diğer İşlemler > Başvurular > Hızlı Kredi’yi seçerek kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Close-up of four business people holding puzzle pieces. Business teamwork concept