İninal kart almak için 5 sebep.

İninal kart bana göre İstanbul kart’tan sonra Türkiye’nin en yaygın ön ödemeli kartı. Mastercard logolu ininal kartları en yakın migros, migros jet, PTT şubeleri, D&R, teknosa, bazı gazete bayilerinden fiziksel olarak alabilirsiniz. İninal ve ING Bank paramara uygulaması üzerinden sanal olarak bir kaç dakikada yaratabilirsiniz.
Bir kere ininal kart sahibi olduktan sonra, karta para yükleyip anında hem online alışveriş platformlarından, Master Card logolu üye işyerlerinden, apple store gibi kayıt için kartlı ödeme aracı isteyen gibi uygulama dükkanlarından alışveriş yapabilir ve çevrimiçi oyunlarda kullanmak üzere kredi alabilirsiniz.
İninal kartı almak için sebeplerime gelmem gerekirse.
İninal kart güvenlidir
Özellikle çevrimiçi alışverişlerde 3D secure güvenli alışveriş sistemini desteklediği için ekstra bir güvenlik katmanı sağlar. İşlem sırasında 3D secure ile gerçekleştirmeseniz bile riskiniz kart üzerindeki bulunduğunuz bakiye ile sınırlıdır.

Kolayca temin edebilirsiniz
İster 18 yaşından ufak olun, İster KKB kara listesinde olun, ister kredi sicilinizle problemleriniz olsun ininal kartı, Türkiye’nin en yaygın zincirlere sahip süper marketler, kitaçılar, PTT şubelerinden ve teknosa mağazalarından kolayca temin edebilirsiniz. İninal mobil uygulaması ve ParaMara uygulaması üzerinden sanal olarak kart yaratabilirsiiniz.