ING banka kredi performans ve borç transferi.

Özellikle yaşanan kriz döneminin ardından başvurunuz onaylansa dahi, onaylanan kredi tutarının kapatmak istediğiniz borç tutarının altında kalabileceğini unutmamanız gerekir. Bu durumda ya alabileceğinize razi olacaksınız ya da mevcut durumda devam edeceksiniz. Kararınız ne olursa olsun geçmiş yıllarda yayınladığımız bu makalemizin size yardımcı olacağını düşünüyoruz.
Kredi performansı borç transferi yapmaya müsait olan ziyaretçilerimiz için borç transferi kredisi veren birkaç bankayı aşağıda sıraladık.
ING Bank hazırladığı basit ve anlaşılır hesaplama sayfasında borç transfer kredisi sunuyor.
Başvuru internet üzerinden yapılabiliyor.
Societe Generale Bankası kredi ver nakit kredi hakkında daha önce bir makalemiz zaten bulunuyor.
Önceki makalemizde yer alan nakit kredi üst limiti 2000 TL’den 15000 TL’sine yükseltilmiş. Pratik olmak açısından müşteri hizmetleri numarasını arayarak başvurmanız faydalı olabilir. Finansbank Kredikolay çerçevesinde ihtiyaç kredisi sunuyor. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi borç transferiyle ihtiyaç kredisi arasında çok fark yok. Ama söz konusu banka finansbank olunca, kendileriyle çalışmayı düşünen ziyaretçilerimize faiz ve ücretler konusunda dikkatli olmalarını öneririz.
TEB ihtiyaç kredisi ise yeşil trompet kredileriyle ilgili reklamlardan hatırlayacağınız bir konsept. Adı borç transferi değil; Fortis’le birleşme sürecinde borç transferlerine ne kadar sempatik bakarlar bilemiyoruz ama sundukları ürün borç transferi kredisi arayan tüketicilere cevap verecek bir ürün.
Garanti Tam destek kredisi ise yine bir başka ihtiyaç kredisi ve kesinlikle ihtiyacı karşılayacak özellikleri sunuyor. Ancak garanti bankası tarafından sunulan ürünlerde sigorta, dosya masrafları konusunda önceden mutlaka bilgi sahibi olmakta fayda var. Garanti emeklilik üzerinden Emeklilik poliçesi dışında başka poliçeler almanız durumunda mağduriyet yaşayabileceğinizi unutmayın.
İş bankası dört dörtlük nakit kredisi şu sıralar en fazla tanıtıma rastladığımız kredilerden birisi. Türkiye’nin en büyük bankalarından olan iş Bankası’nın kredi politikaları oldukça kesin hatlarda bellidir. Kredi geri ödemelerinde aksatma yaşayan iş bankası müşterilerine diğer bankalara kıyasla daha süratli takip başlatıldığına dair bir düşüncemiz var. Bu arada masraf konusunda da taviz vermezler, hatta diğer bankaların masraf almadıkları dönemlerde iş bankası masraf alırdı.
Vakıfbank özelleştirmesi planlanan devlet bankalarının başında geliyor. Geçtiğimiz mart ayında iş bankası balmumcu şube müdürü süleyman kalkan, Vakıfbank genel müdürlüğü’ne atandı.
Özelleştirme öncesi bireysel kredilerde ulaşmaları gereken bir hedef baskısı nedeniyle, bu bankanın taksitli ihtiyaç kredisi ürününe de başvuru düşünülebilir. Fortisbank geçtiğimiz yıllarda borç transfer kredisi kampanyası gerçekleştirmişti. Şimdilerde ise sadece birkaç şubede devam eden kredim benim şubeleri üzerinden borç transfer kredisine başvurmak mümkün.