ING bank borç transfer kredisi başvuru.

Bankalar tarafından sunulan tüketici finansmanı ürünlerinden biri de borç transfer kredisi. Borç transferinde temel amaç, bir veya birden fazla sayıda banka bulunan kredi veya kredi kartı borçlarını daha uygun faiz ve maliyetlerle geri ödemek amacıyla başka bir kurum altında toplamak olarak özetlenebilir. Böylece yüksek faizle almış olduğunuz eski kredilerinizin kalan borçlarını hızla kapatarak, yeni almış olduğunuz krediyi avantajlı faiz oranları ve taksitlerle geri ödeme şansınız olur.
İşte bu yazımızda da borç transferini internet üzerinde kolay, anlaşılabilir ve hızlı bir şekilde sunan bir üründen bahsetmek istiyoruz.
Geçtiğimiz hafta ING Bank’ın ING Bonus kredi kartı için düzenlemiş olduğu başarılı kampanyadan bahsetmiştik. Aynı reklam kampanyasına aslında ING’nin borç transfer kredisi de dahil. Bu kampanyada ING Bank, daha önce farklı kurumlardan kredi kullanmış veya kredi kartı borç olan kişilere, borçlarını yıllık yüzde 1.10 faiz oranıyla ING Bank’a transfer etme olanağı sunuyor. Borç transfer kredisine başvurunuzu yapmadan önce, hazırlanan online araçla daha önce kullanmış olduğunuz kredi tutarlarını girerek ING Bank’a ödemeniz gereken avantajlı kredi tutarını da kolayca hesaplayabiliyorsunuz.