iGaranti, android hamlesiyle hedefine ulaşabilecek mi.

Yeni nesil internet bankacılığının öne çıkan markalarından iGaranti, uzun sayılabilecek bir bekleme süresinin ardından android markette de yerini aldı.
“Uzun sayılabilecek” diyoruz çünkü, iGaranti hizmetinin Garanti Cep şubeyle tercih ettiren en önemli özelliği EFT ve havale gibi transferlerinin yılbaşına kadar ücretsiz olması. Bu ücretler konusunda hassas garanti müşterileri, eğer ios apple iphone ipod touch ipad tabanlı bir akıllı telefon veya tablet kullanmıyorlarsa, ücretsiz para transferi gerçekleştirebiliyorlardı. iGaranti uygulamasının android markette yerini alması için 5 aya yakın bir süre geçmiş olması oldukça sıkıntı yarattı.
iGaranti nedir.
Mayıs ayından bu yana iGaranti iOS uygulamasını kullanan biri olarak bu sorunun yanıtını tam olarak vermem maalesef mümkün olmadı. Şahsi kullanıcı deneyimden yola çıkarsak, iGaranti bir sosyal mobil bankacılık uygulaması.
Kişisel finans unsurlarına destek veren uygulama içinde minik uygulamalar bulunuyor. Kullanım amacınıza göre mobil bankacılık uygulamalarını modül modül uygulamanıza yüklüyor ve aktif hale getiriyorsunuz. Yani uygulamayı kişiselleştiriyorsunuz. Para durumu, akıllı fırsatlar, akıllı teklifler, iGaranti sosyal ağım, hesaplarım, Para Transferleri iCüzdan mevcut modüllerden bizim kullandıklarımız Para durumu, akıllı fırsatlar, akıllı teklifler, iGaranti Sosyal ağım, hesaplarım para durumu: hesap ve kartlarınıza tanımlı bekleyen ödemelerden planlanan tanımlı birikimlerden sonra kalan tutarın grafik ve tutar olarak gösterdiği uygulama, düzenli düzensiz hedefli, birikim amaçlı tanım yapmanıza imkan veriyor.
Akıllı fırsatlar doğuş grubu şirketleri, Garanti Bankası iş ortakları ve üye işyerleri tarafından iGaranti müşterilerine sunulan fırsatlara ulaşabileceğiniz bu modülde, iGaranti müşterisi olarak tanımlı garanti kredi kartlarınıza çeşitli indirim imkanları sunuyor. Akıllı teklifler Yine iGaranti kullanan müşterilere özel çeşitli indirimler ve avantajlar içeren, bankacılık kredi mevduat birikim vb. ürünleri hakkında bilgi veriyor.
iGaranti Sosyal ağım: adres defterinize yer alan ve finansal işlemler gerçekleştirdiğiniz arkadaşlarınıza ait kayıtları gösteriyor. Bu bir cepbank kaydı, kayıtlı EFT, havale veya otomatik fatura ödeme kaydı bile olabilir.