Hesap özetleri hizmeti.

Yakın zamanda kredi kartı yasasında yapılan bir değişikliğe göre, ödeme performansınız asgari tutarın altında olmasa bile ürün kullanımında aşağıda belirttiğimiz kısıtlamalara uğrarsınız.
Bir takvim yılı içerisinde en fazla 3 defa, dönem borç %50’si ve altında ödeme yapılan kredi kartlarının ödenmesine kadar artırılmaz. Bir takvim yılı içerisinde en fazla 3 defa, dönem borç %50’si ve altında ödeme yapılan kredi kartları dönem borç tamamının ödenmesine kadar nakit çekim işlemleri gerçekleştirilemez.
5. Hesap özetlerini e-posta alarak saklayın ve düzenli olarak kontrol edin Öncelikle bankalardan size gönderilen hesap özetlerini e-posta olarak almak üzere talepte bulunun. Hesap özetleri oldukça detaylı bilgilerin paylaşıldığı faydalı bir hizmettir. İpin ucunu kaçırmaya başladığınızı görmenize yardımcı olur. Bankaların ürünle ilgili yaptığı sözleşmeyle ilgili veya sözleşme dışı değişiklikleri hesap özetlerinden öğrenebilirsiniz. Hesap özetlerini e-posta ile elektronik olarak almak, bu evrakları saklarken kolaylık sağlayacağı gibi, fiziksel hesap özeti gönderimlerinde ücret isteyen bankalara karşı da kendinizi korumuş olursunuz.