Hediye gönder özelliği.

Hediye gönder
Seviyorsan ona küçük sürprizler yap mottosuyla sunulan hediye gönder özelliği ise hısım arkadaş ve özel kişilere yanyana olunmasa da birşeyler hediye etme imkanı sunuyor. Bazen bir hamburger menüsü, bazen bir kahve, bazense bir hediye çeki. Şu an katılımcı markalar biraz sınırlı ve elit ama potansiyeli var. Düzenli bir ilişkisi olanlar için uyaralım bu daha çok sürpriz amaçlı bir uygulama sizi unutulan bir özel günden kurtaracak mucize değil.
Harcamalar harcamalar menüsü hesap veya kartlarla yapılan harcama ve ödemeleri önceden belirlemiş dönemler için inceleme imkanı sunuyor.
Başvurular Bu menü adımından ise vadesiz, e-vadeli hesap, birikim kutusu, kredi kartı, paracard ve ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunma imkanı sunuyor. Şunu unutmamak lazım, kredi kartı, kredi başvurularının sonuçlanması diğer ürünlerin başvurularından farklılık gösterebilir. Bunu şahsımıza karşı yapılan eylem olarak değil bankanın elindeki sınırlı kaynakları kullanarak derlediği verileri kredi politikaları ve yürürlükte olan yasalar çerçevesinde değerlendirerek yanıt vermesi olarak görmelisiniz. Doğruluğu kesin değildir ve kesinlikle tartışmaya açıktır ama bunun için bir şubeye gidip daha detaylı konuşmanız gerekir.
Genel değerlendirme
GarantiOne yetişkin hayatına yeni adım atanlar için güzel bir uygulama. Güzel ipuçları hatta o yaş grubuna hitap eden cazip kampanyaları var. Nakitsiz bir hayat için fiziksel bir kart taşımadan kart işlemlerinin avantajlarını sağlayacak bir mobil cüzdan özelliği güzel olacaktır. Bu öneriyi yaparken mobil cüzdan’ın gerçekten kullanılabilir olabilmesi için sahibine günlük hayatta sık sık kullanabileceği pratik bir fayda sağlayabilmesi gerektiğinin farkındalığı içinde olduğumu belirlemeliyim. İstanbul kart dolumu gibi GarantiOne bu uygulama ile gençlik ve üniversite öğrencileri için bankacılık segmentine kredi kartının ötesinde bir boyut getiriyor. Tıpkı bir zamanlar paro’nun hüküm sürdüğü sadakat programları evreninde hopi’nin yaptığı gibi.