Güvenli alışveriş yapmak.

biz de e-ticarete inanıyoruz ve bu alanda özellikle ön ödemeli kartlarımızla adımızdan söz ettirmek istiyoruz. Bu nedenle tüm kartlarımızı 3D Secure güvenli alışverişe uyumlu hale getirdik.
İnternette güvenli alışveriş yapmak isteyen ancak kredi kartı bulunmayan tüketicilere ve özellikle de çocukları internette oyun, müzik satın alan ebeveynlere EMV CHIP’li nakito veya CARD Extra’yı öneriyoruz.
Anında al, Doldur ve harca.
Nakito veya card extra, hesap açmaya gerek olmadan şubelerimizden kimlik ile anında alınabiliyor.
Şubeye gelmeden kart almak isteyenler için de müşteri destek hattımızdan telefonda başvuru online başvuru imkanı sağlıyoruz.
Bu durumda kart kurye ile müşteriye teslim ediliyor.
Ön ödemeli kartlarına, şubelerimizden para yükleyebiliyor veya diğer bankalardaki hesaplardan EFT SWIFT ile kart numarasına para gönderebiliyor. Ön ödemeli kart harcamaları kart bakiyesini aşamıyor, çünkü kartın herhangi bir kredi limiti bulunmuyor. Böylece,kart hamilleri harcamalarını ve bütçelerini daha kolay kontrol edebiliyorlar.
alışveriş ve e-ticaret işlemleri EMV CHIP’li ön ödemeli kart ile daha güvenli
Ön ödemeli kartlarımıza aralık 2012’de EMV CHIP özelliğini ekledik. Bu sayede, müşterilerimiz kartlarıyla güvenli bir şekilde işlem yapabiliyorlar ve yurt dışında da kartlarını daha yaygın olarak kullanabiliyorlar.
Ön ödemeli kartlarımız, 3D secure özelliği ile güvenli alışveriş imkanı sunarken, bunun yanında 3D Secure desteği olmayan sitelerde de kart bilgilerinin doğrulanması yöntemiyle online alışveriş yapılabiliyor.