Gelir belgesiz ve kefilsiz 6 banka ihtiyaç kredisi.

Gelir belgesiz ve kefilsiz kredi çekmek isteyenler müjde

Gelir belgesi ve kefil ibraz etme zorunluluğu bankalardan düşük faizli kredi almanın şartlarından biridir. Ne yazık ki bu zorunluluklar nedeniyle vatandaşlar gelir belgesi ve kefilsiz kredi almakta zorlanıyor. Özellikle bankaların bu katı talepleri net geliri olmayan vatandaşların ihtiyaçlarını ödemelerini zorlaştırıyor. Bu durumda olan kişiler düşük faizli kredi sağlayan bankaları incelemeye başlamış ve alternatif arayışlara girmiştir. Bankaların özellikle gelir belgesi olmayan veya teminat göstermeyecek durumda olan kişilere gelir belgesiz ve kefilsiz kredi verme imkanı sunduğu zamanlarda vatandaş fazlasıyla rahat ediyor. Bu uygulama son zamanlarda işsizlik oranı ve ekonomik kriz göz önüne alındığında mükemmel bir haber oldu.

Akbank Gelir Belgesiz Kredi Verecek

Akbank, vatandaşların kefil veya gelir belgesi göstermeden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilecekleri bir kampanya başlattı. Vatandaşlar artık ” hızlı kredi ”  kampanyası sayesinde kefilsiz ve gelir belgesi olmadan 100 bin tl’ye kadar ihtiyaç kredisi alabiliyor. Akbank’tan en yüksek kredi limitini veren kurumlardan biri ve bunu herhangi bir gelir belgesi veya kefil gerektirmeden yapıyor. 36 ay vadeli kredi kullanan müşteriler, kampanya parametreleri dahilinde kolayca geri ödeme yapabilirler. şubelere gitmeye gerek kalmadan akbank’ın mobil, telefon ve internet şubelerinden başvuru işlemleri rahatlıkla yapılabilmektedir.

İNG BANK Gelir belgesiz kredi verecek

Mini kredi kampanyası, İNG BANK’tan gelir belgesi veya kefil olmaksızın ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyenlere yardımcı oluyor. Bu kampanya kapsamında 5.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi kullanmak için herhangi bir gelir belgesi veya kefil şartı aranmamaktadır. Başvurular için İng Bank internet sitesini veya internet bankacılığını kullanabilirsiniz. İNG BANK bu kampanya ile paraya ihtiyacı olan kişilerin finansal yükümlülüklerini yerine getirmeleri kolaylaştırmaktadır.

QNB Finansbank Gelir belgesiz kredi verecek

Gelir belgesi ve kefili olmayan kişilere QNB Finansbank’tan da kredi kampanyası sağlanıyor. Bu kampanya ile banka şubesine gitmeden internet üzerinden, ATM’den veya SMS ile gelir belgesi veya kefil göstermeden ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirsiniz.

Garanti bankası Gelir belgesiz kredi verecek

Garanti bankası’ndan ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacaklara ve daha önce hiç kredi kullanmamış kişilere cazip bir seçenek sunuluyor. Banka gelir belgesi veya kefil gerektirmeden 10.000 liraya kadar 36 ay vadeli kredi desteği sunuyor. Başvuru yapılırken banka şubelerine gidilmesine gerek yoktur. Garanti bankası’nın çevrimiçi kaynakları üzerinden başvuru yapmak çok basit.

Garanti bankası 10.000 TL Faizsiz ihtiyaç kredisi veriyor

Bankaların son hamlesi faizsiz kredi vererek müşteri çekmek olarak biliniyor. Bankalar ihtiyaç kredisi ihtiyacı olan ve maddi sıkıntı yaşayan kişilere faizsiz kredi desteği vermeye devam ediyor. Bugün Garanti bankası da yeni açıklamalar yaptı. Tüm başvuru sahiplerine Garanti bankası faizsiz ihtiyaç kredisi desteği sağlamaktadır. Garanti bankası muslukları tamamen açarak koşulsuz belgesiz kredi imkanı sunuyor.
Garanti BBVA müşteri sayısını artırmak için yepyeni bir kredi kampanyası başlattı. Garanti bankası müşterileri diledikleri gibi faizsiz nakit avans çekebilecek. Bankada hemen hesap açanlara %0 faizle 10.000 TL koşulsuz nakit avans veriliyor. Banka bu kampanyayı sadece yeni müşterileri için uygulamaktadır. Garanti bankası’nın sunduğu faizsiz ihtiyaç kredisi kampanyası 31 mart 2023 tarihine kadar geçerlidir. Kampanyadan yararlanmak için başvuruda bulunmak ve banka hesabı açmak gerekiyor.