Gelir belgesiz 30 bin TL kredi.

PTT DÜŞÜK FAİZLİ İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

PTT 30.000 TL ihtiyaç kredisi kullanmak isteyenler için başvuru adresleri netleşti. Aktif Bank ile işbirliği yapan ve uzun süreden beri bir banka şubesi gibi çalışan PTT’den gelir belgesiz kredi almak isteyen emekliler SMS aracılığı ile Hızlı ve kolay başvuru yapabiliyor. PTT ihtiyaç kredisi SMS ile başvuru işlemleri için cep telefonunuzun kısa mesaj bölümünden PTT’ye yazarak boşluk bıraktıktan sonra 11 haneli T.C kimlik numaranızı yazıp 30 50 numarasını kısa mesaj göndermeniz gerekmektedir. Böylece sadece dakikalar içinde kredi başvurusu yapmak mümkün olacaktır. PTT 30 bin TL ihtiyaç kredisi onayı ise yine dakikalar içerisinde cep telefonunuza kısa mesaj olarak gönderilir. PTT’den onay alan ihtiyaç sahibi kişiler Hemen PTT şubesine giderek 30.000 TL kredi miktarını tahsil edebilir.

PTT TÜM İHTİYAÇLARINIZA ANINDA CEVAP VERİYOR

PTT 30.000 TL ihtiyaç kredisi kampanyası şartları da merakla araştırılıyor. Bankalardan kredi notu sebebiyle Kredi alamayan kişiler PTT’ye başvuru yapmaları halinde Kredi notuna bakılmadan ihtiyaç kredisi kullanma şansına sahip oluyor. Üstelik PTT kredisi düşük faizli olarak veriliyor. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, emekli olmak ve 18 yaşından büyük olmak PTT kredisi için aranan şartlar arasında yer alıyor. Aktif Bank ile işbirliği yapan PTT 30 bin TL’lik kredi desteğini 36 ay vadeli olarak veriyor.

Acil harekete ihtiyacı olan herkes PTT şubelerinden ya da SMS ile kredi başvurusu yaparak 36 ay vadeli düşük faizli kredi desteği alabilir. En uygun faiz oranları ile kredi sağlayan PTT, Dilerseniz daha yüksek limitli krediler de sunuyor. Acil nakit konusunda tüm ihtiyaçlarınız için PTT’ye başvuru yaparak düşük faizli kredi kullanma şansını elde edebilirsiniz.