Garantione ile gençlik ve öğrenci segmentinde bir sonraki adıma geçiliyor.

Şimdiye kadar sağır sultan bile duymuştur ama bir de ben haber vereyim istedim. Garanti Bankası sosyal mobil bankacılık uygulaması olarak tanımlayabileceğim iGaranti uygulamasının adını GarantiOne olarak değiştirirken hedef kitlesini de değiştirdi. Aslına bakarsanız netleştirdi. demek daha doğru olacak.
Garantione da ne sadece yeni bir isim mi.
GarantiOne ismiyle yenilenen mobil bankacılık uygulamasıyla 18-25 yaş arası geleceğin aktif banka müşterilerini gençler ve öğrencileri hedefleyen bankacılık uygulamasıyla günlük hayatta, harcamalarını takip, kontrol ve tasarruf etmelerine imkan sağlamanın yanısıra, en çok kullanılan bankacılık işlemlerini maliyetsiz gerçekletirmelerine imkan vererek, bankalar arası gençlik ve öğrenci segmentindeki rekabeti tamamiyle başka bir yere taşımış. Bunu yaparken hedef kitlesine uymayan ancak ücretsiz işlemleri nedeniyle iGaranti’yi kullanmayı tercih eden benim gibi müşterileri aynı amaçla kullanmaya devam edebileceğimiz hakkında bilgilendirmeyi de atlamamış.
Kısaca Garanti Bankası ve Ben
Mobil bankacılık uygulamaları arasında en beğendiğim uygulamanın Garanti Cep sahibi Garanti Bankası. Garanti Bankası’nı aktif olarak kullanıyorum, bunun için maliyet yapısı ile ilgili kendimce bir çok haklı sebebim var. Ama kullanmayı da bırakamıyorum.
bunun iki sebebi var.
Bankayla çalışmanın azalmasına neden olan maliyet yapısına rağmen, sektörü öncü olarak getirdiği, tüketiciye katma değer sağlayan ürün ve hizmetleri bana hitap etmeye faydalar sunmaya devam ediyor.
Türkiye’de örneğine az rastlanan sürdürülebilirlik ve devamlılık var ürün ve hizmetlerinde. Sektörün ilk otomatik fon bozan vadesiz mevduat hesabının sahibi olarak bu hizmeti devam ettirmeye devam ediyor. Bu da 10 seneden uzun bir süredir oradaki hesabımdan otomatik ödemelerimi maliyet faktörüne rağmen devam ettirmesini sağlıyor. Bu arada her ne kadar eskisi kadar sık kullanmasam da en kapsamlı kesintisiz bir şekilde işlem seti sunan mobil bankacılık uygulaması olması nedeniyle Garanti Cep uygulamasının bende ayrı bir yeri olduğunu söylemem gerek.