Garanti Shop & Fly kredi kartı başvurusu.

Shop & Fly garanti bankası’nın miles & smiles programında münhasırlığını kaybetmesinden sonra çıkarttığı yeni kredi kartı uçuş programı olarak müşterilerin beğeisine sunuldu. Daha önce miles & Smiles programına rakip olarak çıkmış akbank wings, Yapı Kredi adios iş bankası maximiles mil programlarının bir benzeri aslında.
Garanti Bankası Shop & Fly kredi kartı ile yaptığınız harcamalarda 1 TL’lik alışverişinize en az 1 mil kazanıyorsunuz. Seyahat, etme yeme içme eğlence ve yurt dışı harcamalarınızda %25 en az 1 mil kazanıyorsunuz. daha fazla mil kazanımıyla 1 TL’ye 1.25 mil Shop&Fly platinum american express’le ise yapılan alışverişlerde %50 daha fazla mil kazanımıyla 1 TL’ye 1.50 mil kazanıyorsunuz. Milleri kullanırken dilediğiniz hava yolundan arzu ederseniz alan vergilerinizi de millerle kullanabiliyorsunuz. Biriktiren her 100 mil 1 TL sayılıyor. Örneğin: 10.000 Mil = 100 TL değerinde uçak bileti
Garanti Bankası shop & Fly kredi kartı uçuş programının miller dışında diğer bir avantajı da havayolu tercihleri konusunda bir sınırlama bulunmaması. Ama Türkiye’nin en çok tercih edilen havayolu şirketi THY zaten.
Garanti Shop % Fly miles & smiles karşılaştırması
Mil kazanımında örnek vermek gerekirse 100 TL tutarında bir bilet alabilmek için Shop & Fly ile gereken mil 10.000 Mil yani 10 bin TL tutarında bir harcama gerekiyor. Miles & Smiles ile 6900 mil gerekiyor. Bunun için ise 69 bin TL tutarında market alışverişi yapmak gerekiyor. Ama bunlar kampanyasız kurgular. Düzenli olarak yayınlanan kampanyalardan faydalanırsanız kazanımlar faydalandığınız kampanyalara göre artacaktır. Miles & Smiles’da programı QNB finansbank ile paylaşmak zorunda kalacaklarından kampanya frekansının daha düşük olacağını tahmin ediyoruz.