Garanti bankası en az 10.000 tl ödeme.

Garanti Bankası üzerinden 10.000 TL bireysel tüketici kredisi

kampanyasına katılarak başvurularını gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar için yapılacak olan yeni Kredi ödemelerinde uygun faizlerle 36 ay vadeli Kredi paketi açıklandı. Garanti Bankası resmi internet sitesi üzerinden ve kendi sosyal medya hesapları üzerinden yapmış olduğu duyuruda t.c kimlik numarası üzerinden yapılan sorgulama sonrasında kredi notu uygun olan tüm vatandaşlara Garanti Bankası aracılığı ile birlikte en az 10.000 TL en yüksek ise 100.000 TL olarak gelir belgesiz bireysel kredi kullandırılacaktır.

Garanti Bankası üzerinden 10.000 TL bireysel tüketici kredisi kampanyasına katılarak başvurularını gerçekleştirecek olan vatandaşların aynı gün içinde ödemeleri hesaplarına yatırılır ve başvurularını gerçekleştirerek bu bankalar üzerinden kredi kullanmanızı da olanak sağlanmaktadır. Garanti Bankası 10.000 TL ihtiyaç kredisi almak isteyen kişilere başvuru şartlarına uygun olmaları durumunda internet sitesi ve internet bankacılığı uygulamasını kullanarak da kredi ödemesi vermektedir.

Garanti Bankası 10.000 TL bireysel tüketici kredisi kampanyası dahilinde işlemlerinizi gerçekleştirerek onay alacağınız bu ihtiyaç kredisi kampanyalarından faydalanacak olan tüm vatandaşların 5 dakika içerisinde sonuçlarını öğrenebilecekleri bir kampanya hazırladı ve başvurularını gerçekleştirecek olan kişilere hemen aynı gün içinde ödemeler vereceğini duyurdu.

Garanti Bankası 10.000 TL üzerinde bireysel kredi kullanacak olan vatandaşlar içinde ayrıca kredi kampanyaları yapmaya devam etmektedir. Garanti Bankası bireysel tüketici kredisi kampanyasına katılarak başvurunuzu gerçekleştirmek istiyorsanız 10.000 TL ve üzerinde ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişiler emekli maaşı hesapları üzerinden işlem yapacakları için emekli maaşlarını Garanti Bankası üzerinden almaları gerekmektedir.

Garanti Bankası resmi internet sitesine girerek kampanya detayları hakkında bilgiler alabilirsiniz.