Garanti bankası düşük faizli kredi.

Garanti Bankası üzerinden başlatılan yeni ihtiyaç kredisi kampanyası

ile birlikte 10.000 ve 50.000 TL arasında ihtiyaç kredisi kullanacak olan tüm vatandaşların bireysel ihtiyaç kredisi politikalarına uygun olmaları durumunda işlemleri gerçekleştirilecek ve bankadan diledikleri zaman ödeme alabilecekleri bir kampanya hazırlandı. aranti Bankası yapmış olduğu yeni bireysel İhtiyaç kredisinde düşük faiz oranları ile birlikte Kredi ödemeleri gerçekleştirirken banka müşterilerine uygun olan tüm herkes ihtiyaç kredisi ödemelerinden faydalanarak diledikleri zaman kredi ödemelerini hesaplarına yatırarak kullanabileceklerdir. Garanti Bankası bireysel ihtiyaç kredisi kampanyası Kredi politikalarına uygun olan vatandaşlara verilirken 18 yaşından büyük olmanız ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmanız ile birlikte Kredi puanınızın da 1.100 ve üzerinde olması yeterli olacaktır.

Garanti Bankası bireysel ihtiyaç kredisi kampanyasına katılmak için başvurularını gerçekleştirecek olan tüm vatandaşlara bankalar uygun faiz oranları ile birlikte Kredi ödemeleri gerçekleştirirken nakit ihtiyacı olan vatandaşların şubelere gitmeden kullanabilecekleri bu Kredi kampanyalarına katılabilmeleri için başvurularını hemen aynı gün içerisinde hesaplarına yatırarak kullanmaları gerekiyor. Garanti Bankası emekli olan vatandaşları ile birlikte sigortalı olarak çalışan vatandaşlara da yapmış olduğu Bu kampanyada ihtiyaç kredisi ödemelerinden faydalanarak nakit ihtiyacı olmaları halinde Kredi ödemelerini hızlı bir şekilde gerçekleştireceğini ve bankalara gitmeden işlemlerinizi gerçekleştirmeniz halinde Kredi ödemelerinizi de garanti mobil uygulaması üzerinden sizlere vereceğini açıkladı.

Garanti Bankası 50.000 TL ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşlara bankalar üzerinden kredi ödemeleri alabilmeleri için 12 ay vadeli 24 ay vadeli ve 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi ödemeleri verileceği duyuruldu.