Garanti bankası 1.000 tl bonus.

Garanti Bankası’ndan Yakınını Davet Et Kampanyası Açıklandı

Garanti Bankası, müşterilerini teşvik etmek için yeni bir kampanya başlattı. 1 Mart – 30 Nisan 2023 tarihleri ​​arasında Garanti BBVA müşterisi olmayan herkes, Garanti BBVA Mobil uygulaması üzerinden arkadaşlarını davet ederek 1.000 TL’ye kadar bonus kazanabilir. Kampanya kapsamında herhangi bir kişi Garanti BBVA müşterisi olmadan arkadaşlarını davet edebilir.

Bonus kazanmak için ise Garanti BBVA Mobil uygulamasındaki “Profil ve Ayarlar” bölümünden promosyon kodu oluşturulması gerekmektedir. Garanti BBVA, müşterilerine sunduğu fırsatlarla müşteri memnuniyetini artırmaya devam ediyor.

Garanti Bankası’ndan Düşük Faizli Kredi Fırsatı

Garanti Bankası’nın başlattığı yeni ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında 10.000 TL ile 50.000 TL arasında ihtiyaç kredisi kullanan tüm bireyler, ihtiyaç kredisi şartlarına uydukları sürece bankadan diledikleri zaman ödeme alabilecekler. Garanti Bankası yeni ihtiyaç kredisinde düşük faiz oranlarıyla kredi ödemesi yapsa da, banka hesabı sahibi olan herkes ihtiyaç kredisi ödemelerini kullanarak kredi ödemelerini dilediği zaman kullanabilecek. 18 yaşını doldurmuş olmak, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, en az 1.100 kredi notuna sahip olmak ve Kredi politikalarına uygun olmak Garanti Bankası ihtiyaç kredisi kampanyası için gerekli şartlardır.

Bu Şartı Sağlayan Herkese Garanti Bankası’ndan 1000 TL’lik Hediye de Sağlanacak

Garanti Bankası, 1 Mart – 30 Nisan 2023 tarihleri arasında gerçekleştirilen Yakınını Davet Et kampanyası ile müşterilerine 1000 TL’ye kadar bonus kazandırmaya devam ediyor. Mevcut bir Garanti Bankası müşterisi olan bir yakın, banka şubesi açmak için Garanti Mobil’i kullanarak davet edildiğinde, 1000 TL’ye kadar bonus kazanma şansına sahip oluyor. Kampanyaya katılım için son tarih 30 Nisan 2023 olarak belirlendi. Detaylı bilgi için Garanti Bankası resmi internet sitesi ziyaret edilebilir. Kampanya detayları aşağıdaki gibidir. Bunlar:

  • Bireysel Garanti BBVA üyeleri, Bonus kredi kartı veya Paracard ile Garanti BBVA üyesi olmayan bir yakınlarını da kampanya kapsamında verilen bonustan yararlanmaya davet edebilirler.
  • “Garanti BBVA Mobil > Profil ve Ayarlar > Arkadaş Davet Et” işlemi yapılarak promosyon kuponu oluşturulabilir. Yakınlarınız kodu kullanabilir. Bu erişim kodları bireyseldir.
  • Bonus kredi kartı veya Paracard sahibi olan banka müşterileri 1000 TL bonus kazanırken, mobil cihaz kullanarak kampanyaya katılan ve davet eden her yakınına 250 TL bonus verilecek. Davet edilen kişinin ayrıca bankanın Uçtan Uca Mobil Temassız Müşteri Olma Teknolojisini kullanarak ilk kez müşteri olabilmesi için Garanti BBVA Mobil’i indirmesi ve “Müşteri Olmak İstiyorum” aşamasından devam etmesi gerekmektedir.