Franchising kredileri banka listesi.

Halkbank Franchising kredisi
halkbank franchising kredisi ile franchising giriş bedeli, demirbaş temini, dekorasyon ve diğer finansman ihtiyaçlarınızı 6 aya varan ödemesiz dönemli 60 ay vade ile alabiliyorsunuz.
Yapı kredi franchising kredisi
Yapı Kredi’nin sunduğu franchising kredisi ile ilgili ayrıntı bir bilgi bulamadık. Ayrıntılı bilgi için 444 0 444 nolu telefon bankacılığını arayabilir veya Yapı Kredi şubelerini ziyaret edebilirsiniz.
Akbank franchising kredisi
Akbank da web sitesinde fazla ayrıntı vermeyi tercih etmeyen bankalardan. Sadece franchising kredisi paketinde franchise giriş bedeli kredisi, Franchise yatırım kredisi, iş yeri kredisi, taşıt filo kredisi, Teminat mektubu, ticari artı para kredisi, çek karnesi, Pos hizmetleri, bizcard şirket kredi kartı, işyeri sigortası gibi ürün ve hizmetlerde avantajlardan komisyon avantajıyla yararalanbileceğiniz belirtilmiş.
Diğer bankalar
Franchising kredisi ismi altında kredi veren bankalardan bizim bulabildiklerimiz bu kadar. Diğer kurumlar benzer kredi ürünlerini taksitli ticari krediler adı altında pazarlıyorlar. Dolayısıyla herhangi bir bankaya başvurmadan önce google’da bu isimle arama yapmanızda fayda var.