Flash öldü, yaşasın bonus flaş.

Bugünkü makalemiz konuk yazarımız elif bilge eder tarafından hazırlandı. Elif bilge eder hakkıdna detaylı bilgiye yazının sonunda ulaşabilirsiniz.
Garanti Bankası, bonus flaş adı altında yepyeni bir mobil uygulamaya imza attı. App Store ya da Google Play store’dan ücretsiz olarak yüklenebilen ve sadece mobil ortamlarda çalışan bu uygulama, bonus kart sahiplerine birçok kolaylık sunuyor.
Bonus flaş’ın sunduğu kolaylıklar nelerdir.
Bonus flaş cep telefonunuzdan ya da tabletinizden bir tıkla kartınızla ilgili birçok bilgiye ulaşabilmenizi, bonus kart kampanyaları hakkında bilgi alabilmenizi ve aynı zamanda Garanti Pay üyesi e-ticaret sitelerinden güvenli alışveriş yapabilmenizi sağlıyor.
Bonus flaş kampanya menüsünde o dönem için geçerli olan tüm kampanyalar listeleniyor. Bunların içinde ilgilendiklerinizi favorilerinize ekleyerek, “favorilerim” menüsü altında ayırca takip edebilirsiniz.
Faydalanmak istediğiniz kampanyaların şartlarını anında gösterebilir, tek tuşla katılabilir ve kampanyadan faydalanabileceğiniz en yakın üye işyerini bonus flaş harita uygulaması üzerinden izleyebilirsiniz.
Ayrıca mevcut kampanyaların arasından en yakınınızda ve size en uygun olanı bulmak bonus flaş ile gerçekten çok kolay. Örneğin akaryakıt kampanyalarından size en yakın olanı, kampanyalar menüsünden “kampanya ara”‘yı tıklayarak mevcut konumunuza ya da sizin seçeceğiniz konuma en yakın akaryakıt kampanyalarını detay arama seçeneği ile bulabilirsiniz.
Detaylı kampanya arama menüsü AVM, sektör ve markalara ve konuma göre kampanya arama inceleme olanağını kullanıcıya sunuyor.
Bonus flaş uygulamasını nasıl yükleyebilirsiniz.
Kullanmakta olduğunuz akıllı telefon ya da tablete göre App store ya da Google Play Store’dan “Bonusflaş”ı cihazınıza ücretsiz yükleyebilirsiniz.
Uygulamayı cihazınıza yükledikten sonra TCKNO ya da Garanti Bankası Müşteri numaranız ile kart şifrenizi ekrana girerek login olabilirsiniz. Uygulama cihazınızla müşteri bilgilerinizi eşleştirerek ve cihazınızdan daima aynı müşteri bilgisi ile login olmanıza imkan sağlayacaktır. Bu eşleştirmeyi uygulamanın ayarlar bölümüne şifreniz ile giriş yaparak kaldırabilirsiniz.
Bu eşleştirmeyi uygulamanın ayarlar bölümüne şifreniz ile giriş yaparak kaldırabilirsiniz.
Bonus kart kullanıcıları için kart bilgilerine oldukça hızlı ve pratik bir biçimde erişim sağlayan, kampanya bilgilendirmeleri ve kampanya takibini interaktif bir biçimde yapmaya olanak veren bonusflaş uygulaması kart kullanıcılarının hayatını kolaylaştıracağına benziyor.
Elif bilge eder hakkında
Elif bilge eder sırasıyla galatasaray lisesi istanbul teknik üniversitesi bilgisayar mühendisliği bölümü, yeditepe üniversitesi işletme yüksek lisans bölümleri’ni bitirmiştir.