Finansbank Üniversitekolay kredisi.

“Kolay” konsepti altında kredi pazarlama stratejisine devam eden finansbank, üniversitelerin açılmasını da fırsat görerek, yeni bir kredi paketi olan Üniversitekolay ile tüketicilerinin karşısına çıktı. Temelde üniversitekolay, üniversite eğitimini ailesinden ayrı, şehir dışında tamamlayan öğrencilerin bu süreçte karşılaşacakları maliyetleri karşılayabilmeleri için finansman imkanı tanıyan 3 kredilik kampanyaya verilen isim.
Paketlerin bir tanesi üniversitekolay mortgage. bu pakette, çocukları şehirdışı ya da evlerinden uzakta eğitim gören veliler için düşük faiz oranı, 3 ay taksit erteleme opsiyonu ile ev alma imkanı sunuluyor. Yani hazır gayrimenkul fiyatları gerilemişken elinde de birikmiş bir miktar para olan ve çocuğum kira ile, ev sahibi ile uğraşmasın diyen veliler için tasarlanmış bir ürün. okul bittiğinde gayrimenkul fiyatlarının artmış olacağını öngörüyorsanız, uygun bir kredi fırsatı olabilir. Burada bir dip not olarak söz konusu mortgage kredisi oranlarının bankanın resmi web sitesinde açıklanan faiz oranlarından daha avantajlı olmadığının altını çizmek isteriz.
Üniversitekolay kayıt döneminde masraflar kabusa dönüşmesin diye; dosya masrafsız, cazip faiz oranları ve 3 ay taksit erteleme opsiyonu ile hayatı kolaylaştıran “Öğrencilere ihtiyaç kredisi” başlığı altında ikinci bir paket bulunuyor. Özellikle üniversiteye yeni başlayacak çocuklarının okul dönemi harcamaları için gerekli nakit akışına sahip, ancak birikime sahip olmayan ebevynler için tasarlanmış bir kredi ürünü daha. Farkettiyseniz bu iki üründe de ana tema ” 3 ay taksit erteleme ” üzerine kurulmuş.