Finansbank işbirliği kampanyaları.

İki durum arasında işbirliğinin tam kapsamını bilmiyoruz ancak faturalı avea hattınız varsa ve bu hattın faturası ile ilgili bir gecikme de söz konusuysa, buda kredi için uygun görülmemiz için bir neden olabilir.
Kampanyadan yararlanmak isteyen Avea’lı kamu çalışanları kamu kimlikleri, adres belgesi, gelir belgesi ve son iki aya ait Avea hattı faturası ile beraber bir Finansbank şubesine giderek başvuruda bulunabilecekler Kontörlü hat sahibi olan Avea2lı kamu çalışanları bu kampanya kapsamının dışında kalabilir.
maalesef işbirliği kapsamında lansmanı yapılan bu kampanyanın şartlarına ait herhangi bir detaya finansbank’ın web sitesinde rastlamak mümkün olmadı. Ama finansbank tarafından daha önce Kredikolay markası altında düzenlenen masrafsız ihtiyaç kredisi kampanyasının şartları ile benzerlik göstereceğini tahmin ediyoruz. Eğer kampanya aylık faiz oranı yüzde 1.99 olursa, yıllık toplam faiz oranı BSMV banka sigorta muamele vergisi ve KKDF kaynak kullanımını destekleme fonu kesintisi dahil edilmeden yaklaşık yüzde 23,88 civarında olacaktır. Avea faturanızı göstermeniz gerektiğinden başvuru için Finansbank şubeleri’ne gitmeniz gerekiyor.